cropped-fannialborz-logo.png
cropped-fannialborz-logo.png

آموزش تعمیرات فکس در کرج

دستگاه فکس یکی از دستگاه های پرکاربرد ارتباطی است و بیش از هر وسیله دیگری نیاز به تعمیر دارد. به همین منظور آموزشگاه فنی البرز شروع به برگزاری کلاسهای آموزش تعمیرات فکس در کرج کرده است. از سرفصل های این دوره می توان به: شناخت انواع دستگاه های فکس، آموزش سرویس عمومی، آموزش تعمیر فکس، آموزش نحوه باز و بسته کردن کاورهای دستگاه فکس و باز و بسته نمودن کارتریج و غیره اشاره کرد.

این دوره توسط اساتید مجرب و با سابقه در زمینه الکترونیک، برق و اتوماسیون تدریس شده و کلاس های تعمیرات فکس در کارگاه های مجهز با امکانات بالا برگزار می شود تا کارآموزان بتوانند آنچه را که توسط اساتید آموزش داده می شود به صورت عملی اجرا کنند.

پس از اتمام دوره مدرکی معتبر و تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای به دانش آموختگان اعطا می شود تا به راحتی وارد بازار کار شوند و به کسب در آمد بپردازند. آموزش تعمیرات ماشین های اداری در کرج نیز دوره ای جامع برای آموزش انواع ماشین ها مانند فکس، فتوکپی و … می باشد.

آموزش تعمیرات فکس در کرج
آنچه که بعد از گذراندن دوره های آموزشی فنی البرز بدست می آورید
فراگیری دانش عمیق و کاربردی

شما با شرکت در دوره های آموزشی فنی البرز به درک عمیقی از طراحی، اجرا و پیاده سازی آن رشته خواهید رسید به طوریکه به راحتی قادر به اجرای نقشه های و برنامه های تئوری در عمل و واقعیت هستید. مطمئنا این دانش عمیق باعث می شود اولا اعتماد به نفس لازم و خوبی داشته و ثانیا بتوانید در کار خود پیشرفت های بیشتری داشته باشید.

 

توانایی جذب شدن در بازار کار

با توجه به اینکه دوره های فنی البرز ویژه بازارکار طراحی و تدوین شده اند و با دانش عملی و کاربردی که در دوره های آموزشی فنی البرز فراگرفته اید، شما با ورود به بازارکار فاصله ای ندارید. آموزشگاه فنی البرز در بعضی از دوره ها مقدمات ورود به بازارکار را تدارک دیده و با در نظرگرفتن دوره های کارآموزی راه را برای کارآموزان هموار کرده است.

راه اندازی کسب و کار شخصی

اگر تـمایـل ندارید در جایی استخدام شوید مـی تـوانـید شخـصا کسـب و کـار خـود را راه انـدازی نـماییــد. اسـاتـیـد فنی البرز تـمامـی نکات طلایی راه اندازی کسب و کار را شـامل: مـکـان کـسـب و کـار، ابـزار لـازم، چگونگی سـفـارش گرفتـن، ارتبـاط با مشـتری و خـدمات پـس از فـروش را بـه صـورت دقیـق آمـوزش خـواهـند داد تا بتوانید شغل مستقل خود را راه اندازی نمایید.

سرفصل های آموزش تعمیرات فکس در کرج

 • آموزش شناخت تمامی قطعات دستگاه فکس در مدلهای مختلف (برندهای مختلف)
 • آموزش ارسال و دریافت فکس در مدلهای مختلف
 • آموزش تمیزکردن به روش درست قطعات مختلف دستگاه فکس
 • آموزش باز و بسته نمودن تعمیر وتعویض کارتریج، کاور، قطعات فیوزینگ دستگاه فکس
 • آموزش تعویض کاغذ کش ها
 • آموزش تنظیمات دستگاه فکس و ارورهای دستگاه
 • آموزش باز و بسته نمودن و تعمیر و تعویض درایو دستگاه و موتور اصلی
 • آموزش سرویس کامل دستگاه فکس
 • آموزش تعمیر و تعویض دستگاه تغذیه کننده اتوماتیک کاغذ
 • آموزش شناخت انواع تونرها و تشخیص فیلم اصلی از غیراصلی
 • و …
نمایش بیشتر

ثبت نام دوره آموزش تعمیرات فکس در کرج

تماس مستقیم با آموزشگاه

قیمت دوره آموزش تعمیر فکس در کرج

قیمت عادی دوره

1/300/000 تومان

شهریه دوره با 30% تخفیف

900/000 تومان

شهریه دوره خصوصی

1/800/000 تومان

سوالات متداول آموزش تعمیرات فکس در کرج

 • آیا دوره آموزش تعمیرات فکس در کرج به صورت عملی برگزار می شود؟

بله در طول دوره کارآموز می تواند تجربه عملی تعمیر دستگاه فکس را تحت نظر استاد بدست بیاورد. این روش تدریس، به یادگیری هر چه بهتر افراد کمک شایانی می کند.

 • آیا دوره تعمیرات فکس در کرج مناسب بازار کار است؟

بله مطالبی که در این دوره آموزش داده می شود، مناسب و مطابق با نیازهای بازار کار روز است. در نتیجه پس از این دوره مهارت آموزان می توانند مشغول به کار شوند و درآمد زایی داشته باشند.

 • پیش نیاز شرکت در دوره آموزش تعمیر فکس در کرج چیست؟

این دوره به صورت صفر تا صد تدریس می شود. بدین معنی که مطالب به صورت پایه و با زبان ساده شروع شده و رفته رفته حرفه ای و تخصصی می شوند. پس برای شرکت در این دوره به پیش نیاز خاصی نیاز نیست.

 • آیا دوره آموزش تعمیرات فکس کرج همراه با پشتیبانی است؟

بله آموزشگاه فنی البرز برای تمامی دوره ها پشتیبانی به صورت نامحدود ارائه می دهد. در نتیحه شما حتی بعد از اتمام دوره نیز می توانید برای دریافت پاسخ سوالات خود در مورد مطالب یا بازار کار با آموزشگاه در ارتباط باشید.

نظرات شما
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + سیزده =

شهریه آموزش تعمیرات فکس در کرج

WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟