cropped-fannialborz-logo.png
cropped-fannialborz-logo.png

آموزش تعمیرات ماکروویو

آموزش تعمیرات مایکروویو در دسته آموزش تعمیرات لوازم خانگی قرار میگیرد ، در این دوره علاوه بر تعمیرات مایکروویو، تعمیرات ماکروفر،و تعمیرات توستر نیز آموزش داده می شود همانطور که میدانید لوازم های برقی برند های مختلفی دارند و در این دوره برای مثال: آموزش تعمیر ماکروفر سامسونگ، آموزش تعمیر ماکروفر پاناسونیک، آموزش تعمیر ماکروفر ال جی و غیره آموزش داده خواهد شد و کارآموزان با نحوه تعمیر هر یک از این برندها به صورت تخصصی آشنا خواهند شد. اساتیدی که در این دوره ها تدریس می کند همگی دارای مدرک تخصصی در این زمینه هستند و پس از پایان دوره به دانش آموختگان توسط آموزشگاه مدرک معتبری تعلق می گیرد که این مدرک مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای می باشد و افراد با داشتن این مدرک میتوانند به راحتی به اشتغال بپردازند.

آموزش تعمیرات ماکروویو

آنچه که بعد از گذراندن دوره های آموزشی فنی البرز بدست می آورید

فراگیری دانش عمیق و کاربردی

شما با شرکت در دوره های آموزشی فنی البرز به درک عمیقی از طراحی، اجرا و پیاده سازی آن رشته خواهید رسید به طوریکه به راحتی قادر به اجرای نقشه های و برنامه های تئوری در عمل و واقعیت هستید. مطمئنا این دانش عمیق باعث می شود اولا اعتماد به نفس لازم و خوبی داشته و ثانیا بتوانید در کار خود پیشرفت های بیشتری داشته باشید.

 

توانایی جذب شدن در بازار کار

با توجه به اینکه دوره های فنی البرز ویژه بازارکار طراحی و تدوین شده اند و با دانش عملی و کاربردی که در دوره های آموزشی فنی البرز فراگرفته اید، شما با ورود به بازارکار فاصله ای ندارید. آموزشگاه فنی البرز در بعضی از دوره ها مقدمات ورود به بازارکار را تدارک دیده و با در نظرگرفتن دوره های کارآموزی راه را برای کارآموزان هموار کرده است.

فراگیری دانش عمیق و کاربردی

اگر تـمایـل ندارید در جایی استخدام شوید مـی تـوانـید شخـصا کسـب و کـار خـود را راه انـدازی نـماییــد. اسـاتـیـد فنی البرز تـمامـی نکات طلایی راه اندازی کسب و کار را شـامل: مـکـان کـسـب و کـار، ابـزار لـازم، چگونگی سـفـارش گرفتـن، ارتبـاط با مشـتری و خـدمات پـس از فـروش را بـه صـورت دقیـق آمـوزش خـواهـند داد تا بتوانید شغل مستقل خود را راه اندازی نمایید.

سرفصل های آموزش تعمیرات ماکروویو در کرج

 • آموزش شناخت انواع ماکروویو، مایکروفر و قطعات آن
 • آموزش نحوه عملکرد و اجزای مکانیکی ماکروویو
 • شناخت ماکروویوهای قدیمی و جدید
 • آموزش تعمیر اشعه لیزر سولاردام ماکروویو
 • آموزش تعمیر برد پنل سولاردام ماکروویو
 • آموزش تعویض و تعمیر فن داخلی ماکروویو، سولاردام و مایکروفر
 • آموزش تعمیر المنت های داخلی ماکروویو
 • آموزش تعمیر و نصب چراغ داخل ماکروویو
 • و …
نمایش بیشتر

ثبت نام فوری آموزش تعمیرات ماکروویو

تماس مستقیم با آموزشگاه

قیمت آموزش تعمیرات ماکروویو

قیمت عادی دوره

1/800/000 تومان

شهریه دوره با 30% تخفیف

1/200/000 تومان

شهریه دوره خصوصی

2/400/000 تومان

سوالات متداول

 • آیا در کارگاه آموزش تعمیرات ماکروویو کار عملی توسط کارآموز انجام می شود؟

بله. یقینا یکی از مراحل یادگیری و آموزش صحیح برای کارآموزان انجام فعالیت عملی در کارگاه است. که این موضوع با در اختیار گذاشتن تجهیزات کامل برای کارآموزان صورت می پذیرد.

 • آیا پس از گذراندن آموزش نیاز به دوره های کارورزی بیرون از آموزشگاه دارد ؟

خیر. با توجه به انجام کار عملی بسیار در کارگاه توسط کارآموزان در طی دوره آموزشی و در اختیار داشتن اساتید مجرب و تجهیزات آموزشی کامل ، پس از پایان دوره بصورت مستقیم و بدون نیاز به دوره کارورزی می توانید وارد بازار کار شوید.

 • آیا شرکت در دوره تعمیرات ماکروویو به مهارت یا پیشنیاز خاصی احتیاج دارد؟

شروع تمام دوره ها برای کارآموزان با مباحث مقدماتی می باشد و در طی دوره پس از درک کامل کارآموز به تدریج مباحث تخصصی شده تا کاملا قابل فهم و درک باشد. با توجه به این موضوع برای شرکت در دوره توانایی خواندن و نوشتن کافیست و به مدرک یا پیشنیاز خاصی احتیاج نیست.

 • پشتیبانی دوره های آموزشی شما به چه صورت می باشد ؟

پشتیبانی آموزشی بصورت نامحدود است و پس از پایان دوره ارتباط آموزشگاه با کارآموز قطع نخواهد شد و کارآموزان می توانند با استاد دوره و مشاوران آموزشگاه برای دریافت پاسخ سوالات خود در ارتباط باشند.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − 5 =

شهریه آموزش تعمیرات ماکروویو

WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟