cropped-fannialborz-logo.png
cropped-fannialborz-logo.png

آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج

آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج از جمله دوره های فنی است که طرفداران بسیاری در آموزشگاه فنی البرز داشته و افراد زیادی به دلیل درآمد بالای این حرفه، جذب آن می گردند. در این دوره آموزشی، افراد با آموزش نصب انواع دوربین مدار بسته تحت شبکه یا ip، آنالوگ، بی سیم و سیمی و سایر دوربین های امنیتی آشنا می گردند.

با توجه به این که کلاس ها به صورت پروژه محور برگزار می گردد و کارآموزان در کارگاه های عملی آموزش ها را فرا می گیرند، آمادگی ورود به بازار کار را خواهند داشت. مدرک فنی و حرفه ای که در انتهای دوره آموزش نصب و تعمیرات دوربین مدار بسته در کرج به افراد داده می شود، می تواند رزومه پرباری برای آنها ساخته و در آینده شغلی آنها موثر باشد.

از دوره های مهارتی دیگر در فنی البرز می توان به آموزش نصب دزدگیر اماکن در کرج و آموزش نصب اعلام حریق در کرج اشاره نمود.

آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج
آنچه که بعد از گذراندن دوره های آموزشی فنی البرز بدست می آورید
فراگیری دانش عمیق و کاربردی

شما با شرکت در دوره های آموزشی فنی البرز به درک عمیقی از طراحی، اجرا و پیاده سازی آن رشته خواهید رسید به طوریکه به راحتی قادر به اجرای نقشه های و برنامه های تئوری در عمل و واقعیت هستید. مطمئنا این دانش عمیق باعث می شود اولا اعتماد به نفس لازم و خوبی داشته و ثانیا بتوانید در کار خود پیشرفت های بیشتری داشته باشید.

 

توانایی جذب شدن در بازار کار

با توجه به اینکه دوره های فنی البرز ویژه بازارکار طراحی و تدوین شده اند و با دانش عملی و کاربردی که در دوره های آموزشی فنی البرز فراگرفته اید، شما با ورود به بازارکار فاصله ای ندارید. آموزشگاه فنی البرز در بعضی از دوره ها مقدمات ورود به بازارکار را تدارک دیده و با در نظرگرفتن دوره های کارآموزی راه را برای کارآموزان هموار کرده است.

راه اندازی کسب و کار شخصی

اگر تـمایـل ندارید در جایی استخدام شوید مـی تـوانـید شخـصا کسـب و کـار خـود را راه انـدازی نـماییــد. اسـاتـیـد فنی البرز تـمامـی نکات طلایی راه اندازی کسب و کار را شـامل: مـکـان کـسـب و کـار، ابـزار لـازم، چگونگی سـفـارش گرفتـن، ارتبـاط با مشـتری و خـدمات پـس از فـروش را بـه صـورت دقیـق آمـوزش خـواهـند داد تا بتوانید شغل مستقل خود را راه اندازی نمایید.

سرفصل های آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج

آموزش نصب دوربین مدار بسته

 • معرفی دوربین های آنالوگ و نحوه ساختار آنها
 • آموزش نصب دوربین های صنعتی
 • آموزش انتقال تصویر بر روی موبایل
 • آموزش انتقال تصویر بر روی کامپیوتر
 • آموزش انتقال تصویر رادیویی
 • آموزش نصب دوربین مداربسته اسپیددام
 • آموزش تنظیمات منو DVR آنالوگ
 • آموزش کابل کشی و نصب اتصالات
 • آموزش نحوه عیب یابی و تعمیرات در پروژه
 • آموزش اصول صحیح نصب و راه اندازی دوربین مداربسته
 •  
نمایش بیشتر

آموزش نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه

 • آموزش شبکه مقدماتی
 • آموزش کابل کشی شبکه دوربین و کامپیوتر
 • آموزش اصول راه اندازی شبکه سیمی
 • آموزش نصب دوربین تحت شبکه بی سیم
 • آموزش تنظیمات NVR
 • آموزش انتقال تصویر درون شبکه
 • آموزش راه اندازی سیستم تحت شبکه با نرم افزارها
 • آموزش برنامه ریزی حرفه ای تحت شبکه
 • آموزش نصب دوربین های IP در حالت های مختلف
 • آموزش انتقال تصویر دوربین های تحت شبکه بر روی اینترنت
 • آموزش انتقال تصویر رادیویی مسافت بالا
 • آموزش نرم افزارهای مختلف دوربین های IP
 • و…
نمایش بیشتر

آموش نصب دوربین مداربسته HD

 • آموزش نصب دوربین مداربسته دیواری HD
 • آموزش نصب دوربین های مداربسته سقفی
 • آموزش تنظیمات OSD منو دوربین های HD
 • آموزش انتقال تصویر با سیستم HD به صورت رادیویی
 • آموزش سیستم های AHD، HD CVI، HD TVI و…
 • آموزش تنظیمات کامل HD DVR
 • آموزش تنظیمات رزولوشنی
 • آموزش انتقال تصویر بر روی موبایل و کامپیوتر
نمایش بیشتر

ثبت نام فوری آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج

تماس مستقیم با آموزشگاه

قیمت دوره نصب دوربین مدار بسته در کرج

قیمت عادی دوره

1/300/000 تومان

شهریه دوره با 30% تخفیف

900/000 تومان

شهریه دوره خصوصی

1/800/000 تومان

سوالات متداول دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج

 • آیا دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج به صورت عملی برگزار می شود؟

مهم ترین مرحله در یادگیری، به ویژه یادگیری مشاغل فنی، تمرین به صورت عملی ست. به همین منظور این دوره به صورت عملی آموزش داده می شود. کارآموزان در این دوره می توانند در کارگاه ها تحت نظر اساتید و در کنار هم دوره ای های خود، تجارب عملی خوبی بدست بیاورند.

 • پس از اتمام دوره می توان وارد بازار کار شد؟

در دل سرفصل های این دوره، مفاهیمی گنجانده شده است که می تواند آمادگی های لازم برای فعالیت در بازار کار را برای شما به همراه داشته باشد.

 • برای ثبت نام و بهره بردن از این دوره، چه دانش پایه یا پیش نیازی لازم است؟

دوره صفر تا صد آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج، همانطور که از نام آن پیداست، به صورت مقدماتی تا پیشرفته برگزار می شود. در نتیجه پیش نیاز خاصی مورد نیاز نیست.

 • آیا بعد از تمام شدن کلاس ها میتوانیم با آموزشگاه برای دریافت راهنمایی های لازم در بازار کار، در ارتباط باشیم؟

بله آموزشگاه فنی البرز خدمات پشتیبانی نامحدود برای کارآموزان محترم در نظر گرفته است. در نتیحه می توانید تا زمان اشتغال و درآمدزایی با آموزشگاه در ارتباط باشید.

دوره نصب دوربین مدار بسته در کرج

امروزه استفاده از دوربین های مدار بسته برای نظارت و کنترل اماکن عمومی و خصوصی بسیار پرکاربرد شده از این رو نیاز به افرادی که نصب دوربین های مدار بسته را بلد باشند افزایش پیدا کرده است و باعث شده این شغل به یکی از پردرآمدترین رشته های فنی تبدیل شود به همین منظور آموزشگاه فنی البرز با برگزاری دوره آموزش نصب دوربین های مداربسته این امکان را فراهم کرده است تا علاقه مندان با شرکت در این کلاس ها با نحوه نصب انواع دوربین های مدار بسته آنالوگ، تحت شبکه، دیجیتال و …آشنا شوند و علاوه بر آن اصول کار با ابزارها، کابل ها، نوع سیم کشی، سنسورهای استفاده شده، محاسبه فاصله کانونی و غیره را فرا بگیرند.

درآمد و بازار کار دوره نصب دوربین مدار بسته

استفاده از دوربین های مدار بسته افزایش پیدا کرده و همین امر باعث شده است تا این شغل از بازار کار خوبی برخوردار باشد اگر بخواهیم  درآمد این شغل را بررسی کنیم باید بگوییم از آنجایی که این حرفه نیاز به تخصص دارد و برای ورود به آن حتما باید در دوره های آموزش نصب دوربین مدار بسته شرکت کرد افراد کمی هستند که این مهارتها را آموخته اند ب همین دلیل درآمد بالایی نیز دارند از مزایای ورود به این حرفه مستقل بودن آن است در واقع شما نیاز نیست که حتماً یک مغازه اجاره کنید و یا در جایی ساکن شوید بلکه می توانید به صورت آزاد و یا سیار به اشتغال بپردازید و یا با شرکت‌هایی در این زمینه قرارداد ببندید.

از این رو نیازی نیست تا هزینه ای برای اجاره مغازه پرداخت کنید مبالغی که برای ورود به این شغل باید در نظر بگیرید ابتدا هزینه دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته بوده و سپس خرید ابزارهای مورد نیاز این حرفه مانند نردبان، دریل، تستر دوربین و غیره می باشد. برای ورود به هر حرفه ای باید مهارت های لازم را کسب کنید و دانش خودتان را بالا ببرید از این رو اگر میخواهید تازه این کار را شروع کنید و یا اطلاعات محدودی دارید بهتر است با شرکت در دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته دانش کافی در این زمینه را کسب کنید و سپس وارد بازار کار شوید چرا که اگر توانایی های خود را به روز نکرده و آنها افزایش ندهید نمی‌توانید با همنوعان خود به خوبی در این حیطه رقابت کنید .

از دیگر عواملی که باعث افزایش درآمد شما در شغل نصب دوربین های مدار بسته می شود تبلیغات است در شبکه های اجتماعی مانند واتساپ، تلگرام، اینستاگرام صفحاتی باز کنید و مهارت ها و شغل خودتان را تبلیغ کنید علاوه بر آن پخش تراکت، برچسب و نصب بنر از دیگر روش های تبلیغاتی می باشد که منجر به افزایش مشتری و در نتیجه افزایش درآمد شما خواهد شد. از دیگر نکاتی که باید رعایت کنید کیفیت کار است تلاش کنید تا کاری با کیفیت به مشتری ارائه بدهید و حتماً در موعد مقرری که قول داده اید آن را تحویل دهید.

نکته دیگر اینکه داشتن قیمت رقابتی باعث می شود تا مشتریان جذب شما شوند و به همین منظور سعی کنید همیشه قیمتی مناسب تر از سایر رقبای خود برای خدماتی که ارائه می‌دهید در نظر بگیرید.

آموزش نصب دوربین مدار بسته آنالوگ

دوربین های مدار بسته آنالوگ یکی از انواع دوربین های مدار بسته هستند که از گذشته تاکنون مورد استفاده قرار گرفته اند و به عنوان اولین سری از دوربین های مدار بسته شناخته می شوند که قیمت مناسب تری نسبت به سایر مدل های خود دارند و به دلیل سادگی در نصب و بالا بودن تنوع از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.

دوربین های مدار بسته آنالوگ از طریق سیگنال آنالوگ اطلاعات را ارسال می کنند و کیفیت تصاویر در آنها نسبت به سایر دوربین ها پایین تر است ضبط  تصاویر در این دوربین ها به کمک دستگاه DVR و کابل کواکسیال انجام می شود از معایب این دوربین ها می توان به کیفیت پایین تصاویر، حساس بودن به نویز را اشاره کرد علاوه بر آن دوربین های آنالوگ از نظر امنیتی کارایی مناسبی ندارند و در فاصله های طولانی به راحتی قابل هک شدن هستند. در دوره آموزش نصب دوربین مداربسته کار آموزان با انواع دوربینهای مداربسته آنالوگ آشنا شده و نحوه نصب و نکات لازم درباره این دوربین ها را فرا می گیرند.

آموزش نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه

با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن فناوری های جدید دوربین های مدار بسته نیز از این قاعده مستثنا نبودند و دوربین های مداربسته تحت شبکه یا IP وارد بازار شدند همانطور که از اسم این دوربین ها پیداست انتقال اطلاعات در آنها از طریق شبکه و به کمک دستگاه NVR می باشد. دوربین های مداربسته تحت شبکه در دو نوع بی سیم و باسیم تولید می شوند و تصاویر ضبط شده در آنها از کیفیت بالایی برخوردار است. دوربین مدار بسته تحت شبکه قیمت بالاتری نسبت به دوربین های مدار بسته آنالوگ داشته از این رو مزایای بیشتری نظیر انتقال صدای دو طرفه، تشخیص چهره و غیره نیز دارند.

هنرجویان با شرکت در دوره آموزش نصب دوربین های مدار بسته با انواع دوربین های تحت شبکه آشنا می‌شوند و مهارتهای لازم برای نصب آنها را یاد میگیرند.

آموزش نصب دوربین مداربسته HD

این دوربین ها تصاویر را با کیفیت بالایی ضبط می‌کنند و برای مکانهایی که نیاز به امنیت و نظارت بیشتری دارند مانند بانک ها مراکز نظامی فروشگاه ها و غیره بسیار مناسب می باشند. فناوری دوربین‌های HD را می توان در دوربین های مداربسته آنالوگ و دوربین های مدار بسته تحت شبکه پیاده سازی کرد.

نحوه ورود به این حرفه

ورود به حرفه ی نصب دوربین های مدار بسته امری تخصصی است و افراد نیاز به کسب مهارت و دانش کافی در این زمینه دارند از این رو اگر علاقه مند به این حیطه هستید ابتدا باید در کلاسهای آموزش نصب دوربین های مدار بسته شرکت کنید چرا که در این کلاسها شما با انواع دوربینهای مدار بسته با شکل های ظاهری متفاوت و لنز های متغیر آشنا می شوید و علاوه بر آن در کارگاه های مجهز به صورت کاملا عملی نحوه نصب دوربین های مدار بسته، راه اندازی دوربین ها، نقشه کشی، ابزار های مورد نیاز و غیره را آموزش می بینید و پس از پایان دوره به عنوان یک فرد متخصص میتوانید وارد بازار کار پر درآمد نصب دوربین های مداربسته شوید.

در پایان گفتنی ست آکادمی فنی البرز پیش گام در برگزاری دوره های ارزشمند و پول ساز دیگری چون آموزش تعمیرات موبایل در کرج ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج ، آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی در کرج و … می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید.

نظرات شما

2.8/5 - (11 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 − یک =

شهریه نصب دوربین مدار بسته

WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟