cropped-fannialborz-logo.png
cropped-fannialborz-logo.png

آموزش نصب کرکره برقی در کرج

از دوره های درآمدزا و ویژه بازار کار مجتمع فنی البرز آموزش نصب کرکره برقی در کرج می باشد. در این دوره علاقه‌ مندان، آموزش نصب موتورهای ساید و آموزش نصب موتور های توبلار را به همراه مونتاژ کامل کرکره فرا می گیرند و علاوه بر آن اصول پایه ای همچون اندازه گیری تا جوشکاری نیز به کار آموزان آموزش داده می شود.

سرفصل های این دوره شامل: آموزش نصب کرکره دستی، آموزش نصب، تعمیر و تعویض کرکره برقی، آموزش تعویض فنر و تیغه کرکره برقی و غیره می باشد. تمام کلاس های این دوره به صورت عملی و در کارگاه های مجهز و پیشرفته برگزار می شود تا دانش آموختگان مباحث را به طور کاملا حرفه ای یاد بگیرند. اساتیدی که دوره آموزش نصب کرکره برقی در کرج را تدریس می‌کنند همگی دارای مدرک تخصصی در زمینه برق و اتوماسیون هستند.

پس از پایان این دوره مانند دوره های دیگری چون آموزش نصب جک برقی در کرج و آموزش هوشمند سازی ساختمان در کرج ، کارآموز می تواند پس از انجام کارهای اداری، در آزمون مدرک معتبر و بین المللی فنی حرفه ای شرکت کرده و با قبولی در آن، صاحب این مدرک شود.

آموزش نصب کرکره برقی در کرج
آنچه که بعد از گذراندن دوره های آموزشی فنی البرز بدست می آورید
فراگیری دانش عمیق و کاربردی

شما با شرکت در دوره های آموزشی فنی البرز به درک عمیقی از طراحی، اجرا و پیاده سازی آن رشته خواهید رسید به طوریکه به راحتی قادر به اجرای نقشه های و برنامه های تئوری در عمل و واقعیت هستید. مطمئنا این دانش عمیق باعث می شود اولا اعتماد به نفس لازم و خوبی داشته و ثانیا بتوانید در کار خود پیشرفت های بیشتری داشته باشید.

 

توانایی جذب شدن در بازار کار

با توجه به اینکه دوره های فنی البرز ویژه بازارکار طراحی و تدوین شده اند و با دانش عملی و کاربردی که در دوره های آموزشی فنی البرز فراگرفته اید، شما با ورود به بازارکار فاصله ای ندارید. آموزشگاه فنی البرز در بعضی از دوره ها مقدمات ورود به بازارکار را تدارک دیده و با در نظرگرفتن دوره های کارآموزی راه را برای کارآموزان هموار کرده است.

راه اندازی کسب و کار شخصی

اگر تـمایـل ندارید در جایی استخدام شوید مـی تـوانـید شخـصا کسـب و کـار خـود را راه انـدازی نـماییــد. اسـاتـیـد فنی البرز تـمامـی نکات طلایی راه اندازی کسب و کار را شـامل: مـکـان کـسـب و کـار، ابـزار لـازم، چگونگی سـفـارش گرفتـن، ارتبـاط با مشـتری و خـدمات پـس از فـروش را بـه صـورت دقیـق آمـوزش خـواهـند داد تا بتوانید شغل مستقل خود را راه اندازی نمایید.

سرفصل های آموزش نصب کرکره برقی در کرج

 • آموزش برق مقدماتی مورد نیاز در نصب کرکره برقی
 • آموزش نصب کرکره برقی با موتور ساید
 • آموزش نصب کرکره برقی با موتور توبلار
 • آموزش اصول نصب کرکره برقی با موتور سانترال
 • آموزش اصول جوشکاری در نصب کرکره برقی
 • آموزش نحوه کپس زدن تیغه های کرکره برقی
 • آموزش نحوه مونتاژ تیغه های کرکره برقی
 • آموزش مونتاژ تیغه های قوس دار
 • آموزش مونتاژ تیغه های پلی کربنات
 • آموزش مونتاژ تیغه های پانچ دار و…
 • آموزش اصولی نصب کرکره برقی درب فروشگاه ها
 • آموزش اصول نصب کرکره برقی درب پارکینگ به صورت کارکرد تایمری
 • آموزش اصول نصب کرکره برقی های ابعاد بزرگ
 • آموزش نحوه محاسبات و انتخاب موتور و تیغه مناسب برای نصب
 • آموزش آشنایی با تمام قطعات کرکره برقی از جمله صفحه پلیت ، اندکپ ، شفت ، یاتاقان ، کپس و …
 • آموزش نحوه نصب جاقفلی و سایر اجزای حفاظتی
 • آموزش سیم کشی موتور و ریسیور کرکره برقی
 • آموزش تنظیمات ریسیور کرکره برقی
 • آموزش صفر تا صد و مونتاژ عملی در کارگاه
 • و…
نمایش بیشتر

ثبت نام فوری آموزش نصب کرکره برقی در کرج

تماس مستقیم با آموزشگاه

قیمت آموزش نصب کرکره برقی در کرج

قیمت عادی دوره

860/000 تومان

شهریه دوره با 30% تخفیف

600/000 تومان
شهریه دوره خصوصی

1/200/000 تومان

سوالات متداول آموزش نصب کرکره برقی در کرج

 • آیا در دوره آموزش نصب کرکره برقی در کرج امکان انجام کار عملی برای مهارت آموز وجود دارد؟

بله کلاس ها در کارگاه های مجهز به ابزار و تجهیزات نصب کرکره برگزار می شود. در نتیحه در طول دوره، شرکت کنندگان فرصت انجام کارهای عملی خواهند داشت.

 • آیا دوره نصب کرکره برقی مناسب ورود به بازار کار است؟

بله آموزش ها به صورت عملی هستند و روش تدریس طوری ست که فرد آماده انجام کار و فعالیت در بازار کار واقعی این رشته شود.

 • آیا پس از دوره به کارورزی نیز نیاز است؟

مطالب دوره برای آماده سازی فرد به عنوان نصاب کرکره برقی کفایت می کند. اما در صورت تمایل خودتان، می توانید در دوره کارورزی خارج از آموزشگاه حضور داشته باشید.

 • پس از دوره نصب کرکره برقی ارتباط کارآموز با آموزشگاه قطع می شود؟

خیر. فرد می تواند حتی پس از اتمام کلاس ها، از سرویس پشتیبانی نامحدود فنی البرز استفاده کرده و تا رسیدن به شغل و درآمد، از راهنمایی های کارشناسان ما استفاده کند.

اطلاعات کامل دوره آموزش نصب کرکره برقی در کرج

آموزش نصب کرکره برقی در کرج یکی از پرطرفدارترین دوره های فنی است زیرا امروزه استفاده از کرکره برقی و درب های اتومات افزایش پیدا کرده است و نیاز به افراد متخصص و ماهر در این زمینه به شدت احساس می شود. صنعت ساختمان هر روز شاهد ظهور تکنولوژی ها و محصولات و فناوری های نوین جهت فراهم کردن آسایش زندگی می باشد که یکی از پرکاربردترین آنها کرکره برقی است. به خاطر سهولت در باز و بسته شدن و رفت و آمد بدون دردسر افراد زیادی تمایل به استفاده از کرکره برقی و درب اتومات دارند. از این رو مجموعه فنی البرز اقدام به برگزاری دوره آموزش نصب کرکره برقی در کرج نموده است تا علاقمندان به این شغل با کسب مهارت های لازم آماده ورود به بازار کار شوند.

دوره فنی و حرفه ای نصب کرکره برقی در کرج

دوره فنی و حرفه ای آموزش نصب کرکره برقی در کرج از مزایای بسیاری برخوردار می باشد. در این دوره تمامی دورس تئوری و عملی توسط بهترین اساتید و کارشناسان ارائه می شوند. وجود فضای مناسب آموزشی و کارگاه های مجهز به بهترین و کاملترین ابزارآلات و وسایل از دیگر مزایای این دوره به شمار می روند.

سرفصل های دوره آموزش نصب کرکره برقی مطابق با استانداردها و معیارهای سازمان فنی و حرفه ای می باشند و کاراموزان می توانند پس از اتمام دوره و کسب نمره قبولی در آزمون ارزیابی، مدرک معتبر فنی و حرفه ای را دریافت کنند. افرادی که قصد مهاجرت کاری به خارج از کشور را دارند با اخذ این مدرک می توانند روند مهاجرت خود را سریعتر کرده و در کشو مورد نظر مشغول به کار شوند.

آموزش آنلاین نصب کرکره برقی

آموزش انلاین نصب کرکره برقی بهترین گزینه برای افرادی است که علاقمند به فراگیری مهرات های این شغل می باشند اما امکان شرکت کردن به صورت حضوری در کلاس ها را ندارند. این دوره به صورت مجازی و از راه دور برگزار شده و دروس مختلف توسط اساتید برجسته و نصابان و متخصصان این حوزه به خوبی به کارآموزان ارائه می شود.

در دوره آموزش آنلاین نصب کرکره برقی در کرج که توسط آموزشگاه فنی البرز برگزار می گردد، کارآموزان علاوه بر دروس تئوری، مباحث عملی نصب کرکره برقی را نیز از طریق لایو و یا فایل های ویدیویی آموزشی با کیفیت دریافت می کنند. پشتیبانی نامحدود و پاسخگویی به سوالات کارآموزان و رفع اشکالات انها از مزایای مهم این دوره مجازی محسوب می شود.

کاربردهای مهم کرکره برقی

کرکره برقی با هدف راحتی در عبور و مرور افراد طراحی و ابداع گردید و در مکان های مختلف می توان از آن استفاده نمود. یکی از کاربردهای کرکره برقی برای درب های پارکینگ های می باشد. دیگر نیازی نیست افراد برای ورود و خروج با خودرو از ان پیاده شده و درب ها را به صورت سنتی و دستی باز و بسته کنند. کافی است یک دکمه ریموت کنترل را فشار داده تا درب عمل کند و باز و بسته شود.

همچنین می توان از کرکره برقی برای درب مغازه ها و فروشگاه های تجاریف اماکن اداری و دولتی، هتل ها، رستوران ها، مراکز خدماتی و آموزشی و … نیز استفاده نمود.

بازار کار نصب کرکره برقی

بازار نصب کرکره برقی به خاطر رواج استفاده از آن و افزایش تقاضا وضعیت بسیار خوبی دارد. افراد زیادی برای درب پارکینگ منازل، درب مغازه ها و فروشگاه های خود و دیگر مکان ها نیاز به کرکره برقی دارند. از این رو باید به متخصصان این حوزه مراجعه کنند. بنابراین می توان گفت افرادی که آموزش نصب کرکره برقی را می بینند و مهارت های لازم را کسب می کنند می توانند به خوبی در بازار کار مشغول به فعالیت شوند.

البته هنوز تمامی ساختمان ها مجهز به کرکره برقی و درب اتومات نمی باشند اما در آینده قطعا استفاده از این کرکره همگانی شده و درصد زیادی از افراد از آن استفاده خواهند کرد. در نتیجه می توان آینده درخشانی را برای بازار کار نصب کرکره برقی متصور شد.

نحوه ورود به شغل نصب کرکره برقی

برای ورود به شغل نصب کرکره برقی و فعالیت در ان گزینه های مختلفی پیش رو دارید. شما می توانید به عنوان کارآموز یا همان شاگرد در کنار یک نصاب باتجربه کرکره برقی مشغول به یادگیری مهارت های لازم شوید. این قدیمی ترین روش برای ورود به بازار کار و هر شغلی محسوب می شود اما دارای ایراداتی نیز می باشد. ممکن است اموزش ها در این روش اصولی نباشند و ایراد دیگر صرف زمان زیاد است.

اما بهترین روش برای ورود به این شغل شرکت در دوره تخصصی آموزش نصب کرکره برقی در کرج است که توسط مجموعه فنی البرز برگزار می گردد. شما می توانید در این دوره مطالب و دروس مختلف را با بهترین متد آموزشی از اساتید و متخصصان این حوزه که تجربه و مهارت بالایی دارند فرا بگیرید. همچنین با گذراندن این دوره مدرک معتبر فنی حرفه ای اخذ نموده و ورود به شغل و بازار کار نصب کرکره برقی برایتان آسان و سریع خواهد شد.

معرفی اجزای کرکره برقی اتومات

کرکره برقی دارای قطعات، اجزا و بخش های مختلفی است که هر کدام وظایفی برعهده دارند و از ویژگی هایی برخوردار می باشند. در دوره آموزش نصب کرکره برقی در کرج با این قطعات به صورت کامل آشنا خواهید شد.

موتور

اصلی ترین بخش هر کرکره برقی موتور آن می باشد که نیروی الکتریکی را به نیروی مکانیکی تبدیل نموده و موجب حرکت و فعال شدن کرکره و باز و بسته شدن آن می شود. مدل های مختلفی از موتور کرکره برقی وجود دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

موتور تیوبلار (توبولار)

این موتور برای اماکن کم تردد و جاهایی که میزان باز و بسته شدن درب در طول روز کم است گزینه ای ایده آل به شمار می رود. شما می توانید از موتور تیوبلار برای کرکره برقی درب پارکینگ منازل شخصی و یا درب فروشگاه های کوچک استفاده کنید. این موتور فضای کمی را اشغال می کند و می توان آن را در محیط های کوچک با ابعاد کم نصب نمود. با روشن شدن موتور توبولار یک رول که در بالای کرکره قرار دارد به حرکت درآمده و عمل باز و بسته شدن صورت می گیرد.

از بهترین انواع موتور تیوبلار کرکره برقی می توان به بارزانته، SDC، بتا، اسمارت، تیونی، فونیکس، لینوکس، تسلا، سیرون و لیفت توربو اشاره نمود.

موتور ساید

از شناخته شده ترین و پراستفاده ترین انواع موتور کرکره برقی می توان به موتور ساید اشاره نمود که هنگام نصب در قسمت کناری کرکره قرار می گیرد. معمولا از این موتور برای کرکره های برقی اماکنی که تردد زیادی دارند (مجتمع های تجاری، پارکینگ های عمومی، مراکز اداری و …) و از درب های بزرگ و سنگین برخوردار می باشند، استفاده می شود.

این موتور بی صدا بوده و دارای مدل های مختل با قدرت های گوناگون است. از معروف ترین برندهای تولید کننده موتور کرکره برقی ساید می توان به برندهای آلرو، مارانتک، بی اف تی، بارزانه، اسمارت، لیفت توربو و سیگما اشاره نمود.

موتور سانتلار

یکی دیگر از موتورهای کرکره برقی موتور سانتلار می باشد که برای کرکره هایی با وزن کم و سبک مناسب است. معمولا در مکان هایی که میزان رفت و آمد متوسطی دارند و باز و بسته شدن در سطح متوسطی قرار دارد از موتور سانتلار بهره می گیرند. همچنین می توان از این موتور برای تبدیل کرکره های سنتی و قدیمی به کرکره برقی استفاده کرد.

تیغه

تیغه کرکره برقی همان بدنه اصلی آن می باشد که از مواد اولیه مختلفی مانند آلومینیوم، پلی کربنات و یا گالوانیزه برای ساخت آن استفاده می شود. تیغه یا همان کرکره ها دارای مدل های مختلفی هستند که از لحاظ ظاهر، رنگ، طرح، ضخامت، ابعاد و اندازه و … متفاوت با یکدیگر هستند.

ریل

ریل ها که نقش محافظت از تیغه ها را در برابر ساییده شدن دارند از دیگر اجزای کرکره برقی محسوب می شوند. ریل ها در دو طرف تیغه ها نصب می شوند و معمولا جنس انها از آهن یا آلومینیوم است.

شفت

هنگام بسته شدن کرکره برقی تیغه درون محفظه ای قرار می گیرد که به آن شفت گفته می شود.

رسیور

کرکره برقی نیز مانند هر دستگاه الکترونیکی کنترل از راه دور دارای یک دستگاه مرکزی است که به آن رسیور گفته می شود. رسیور اطلاعات را از ریموت کنترل مبنی بر باز و بسته شدن درب دریافت نموده و آن را به موتور منتقل می کند.

کیس

برای جلوگیری از صدا هنگام باز و بسته شدن کرکره برقی قطعه ای پلاستیکی در اطراف تیغه ها قرار می گیرد که به آن کیس گفته می شود. کیس مانع بروز اصطکاک تیغه ها می شود.

دوره های کاربردی و مناسب بازار کار دیگری نیز در آموزشگاه فنی البرز برگزار می شوند و نیروی کار فنی به جامعه تحویل می دهند. برخی از این دوره های محبوب عبارتند از آموزش تعمیرات موبایل در کرج ، آموزش برق ساختمان درجه 1 در کرج ، آموزش نصب دزدگیر اماکن در کرج و … . لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

نظرات شما
3.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + یازده =

شهریه آموزش نصب کرکره برقی در کرج
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟