cropped-fannialborz-logo.png
cropped-fannialborz-logo.png

آموزش برنامه نویسی میکروکنترلر ARM

به علت پرکاربرد بودن میکروکنترلرها در برد های مختلف از جمله برد های صنعتی، مجتمع فنی البرز شروع به برگزاری دوره آموزش برنامه نویسی میکروکنترلر ARM کرده است. در این دوره انواع میکروکنترلر arm به صورت پروژه ای مورد بررسی قرار می گیرند و علاقه مندان با شرکت در کارگاه های مجهز و پیشرفته این دوره، آموزش میکروکنترلر arm را از سطح  مبتدی تا سطح پیشرفته به طور کامل فرا می گیرند اساتیدی که در این دوره تدریس می کنند دارای مدرک تخصصی در زمینه برق و اتوماسیون هستند و تمامی آموزش ها را به صورت عملی در اختیار کارآموزان قرار می دهند. پس از پایان دوره آموزش arm ، مدرک معتبر فنی تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای کشور توسط آموزشگاه به دانش آموختگان اعطا می شود و آنها با این مدرک می توانند به عنوان یک متخصص وارد بازار کار شوند و درآمد زایی داشته باشند.

آنچه که بعد از گذراندن دوره های آموزشی فنی البرز بدست می آورید

فراگیری دانش عمیق و کاربردی

شما با شرکت در دوره های آموزشی فنی البرز به درک عمیقی از طراحی، اجرا و پیاده سازی آن رشته خواهید رسید به طوریکه به راحتی قادر به اجرای نقشه های و برنامه های تئوری در عمل و واقعیت هستید. مطمئنا این دانش عمیق باعث می شود اولا اعتماد به نفس لازم و خوبی داشته و ثانیا بتوانید در کار خود پیشرفت های بیشتری داشته باشید.

 

توانایی جذب شدن در بازار کار

با توجه به اینکه دوره های فنی البرز ویژه بازارکار طراحی و تدوین شده اند و با دانش عملی و کاربردی که در دوره های آموزشی فنی البرز فراگرفته اید، شما با ورود به بازارکار فاصله ای ندارید. آموزشگاه فنی البرز در بعضی از دوره ها مقدمات ورود به بازارکار را تدارک دیده و با در نظرگرفتن دوره های کارآموزی راه را برای کارآموزان هموار کرده است.

فراگیری دانش عمیق و کاربردی

اگر تـمایـل ندارید در جایی استخدام شوید مـی تـوانـید شخـصا کسـب و کـار خـود را راه انـدازی نـماییــد. اسـاتـیـد فنی البرز تـمامـی نکات طلایی راه اندازی کسب و کار را شـامل: مـکـان کـسـب و کـار، ابـزار لـازم، چگونگی سـفـارش گرفتـن، ارتبـاط با مشـتری و خـدمات پـس از فـروش را بـه صـورت دقیـق آمـوزش خـواهـند داد تا بتوانید شغل مستقل خود را راه اندازی نمایید.

سرفصل های آموزش برنامه نویسی میکروکنترلر ARM در کرج

 • آموزش الکترونیک مقدماتی
 • آموزش آشنایی با پلاک خوانی تست قطعات الکترونیک
 • آموزش آشنایی با انواع میکرو کنترلر ARM
 • آموزش برنامه نویسی میکروکنترلر ARM
 • آموزش اصول طراحی میکروکنترلر ARM
 • آموزش نرم افزار برنامه نویسی ARM
 • آموزش اصول برنامه نویسی ARM
نمایش بیشتر
 • آموزش برنامه نویسی مبتدی تا پیشرفته ARM
 • آموزش چندین پروژه عملی با میکروکنترلر ARM
 • آموزش ساخت چند برد با میکروکنترلر ARM
 • آموزش اصول طراحی بردهای الکترونیک با ARM
 • آموزش چند پروژه صنعتی
 • آموزش ساخت برد هوشمند با ARM
 • و…
نمایش بیشتر

ثبت نام فوری آموزش برنامه نویسی میکروکنترلر ARM

تماس مستقیم با آموزشگاه

قیمت آموزش برنامه نویسی میکروکنترلر ARM

قیمت عادی دوره

1/500/000 تومان

شهریه دوره با 30% تخفیف

1/050/000 تومان

شهریه دوره خصوصی

2/100/000 تومان

سوالات متداول

کارآموزانی که از شهرستان تشریف می آورند به خوابگاه های مناسبی که زیر نظر آموزشگاه فعالیت دارند معرفی می شوند که از لحاظ کیفیت و قیمت مناسب هستند

بعد از اتمام دوره مدرک آموزشگاه به کارآموزان ارائه می شود که در سراسر ایران معتبر است و کارآموزانی که تنها مدرک فنی حرفه ای را میخواهند از طرف آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند

دوره های آموزشگاه به صورت 100% برای آموزش کارآموزان کافیست و بعد از اتمام دوره کمتر پیش میاید کارآموزی به مشکل بر بخورد،ولی چنانچه این مورد پیش بیاید آموزشگاه برای کارآموز دوره را تجدید خواهد کرد.همین طور کارآموز پس از دوره با مدرس مربوطه در ارتباط است و می تواند هر زمان سوالی برایش پیش بیاید از مدرس مربوطه کمک بخواهد.

بیشتر دوره های آموزشگاه به صورت هفتگی یا ماهانه تکرار میشوند، تا آنجاییکه امکان داشته دوره ها منعطف برگزار می شود تا هم کارآموزانی که درس می خوانند و هم کارآموزانی که شاغل هستند نیز بتوانند در دوره ها شرکت نمایند.چنانچه کارآموزی نتواند با کلیه زمانهای آموزشگاه خود را وفق دهد می تواند آن دوره را به صورت خصوصی بردارد در این صورت زمان کلاس ها با کارآموز هماهنگ می شود

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 2 =

شهریه برنامه نویسی میکروکنترلر ARM

WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟