cropped-fannialborz-logo.png
cropped-fannialborz-logo.png

آموزش تعمیرات اسکنر در کرج

آموزش تعمیرات اسکنر در کرج دوره ای کاربردی و ویژه بازار کار است که در مدت زمان کوتاهی توسط آموزشگاه فنی البرز برگزار می شود. اسکنرها در برندهای مختلفی وجوددارند و به همین دلیل تعمیراتشان باید در کارگاه های تخصصی انجام گیرد. فنی البرز سرفصل های این دوره را مطابق با سرفصل های دوره مشابه در سازمان فنی و حرفه ای کشور در نظر گرفته است. به این ترتیب پس از گذراندن این دوره، افراد می توانند در آزمون مدرک فنی حرفه ای شرکت کنند و با قبولی، آن را دریافت کنند.

آموزش تعمیرات اسکتر در کرج توسط اساتید برتر تدریس شده و علاوه بر توضیحات تئوری، ساعات آموزش عملی نیز خواهید داشت. کارآموزان تحت نظارت استاد اسکنر خراب را تعمیر کرده و تجربه کار واقعی به دست می آورد.

دوره آموزش تعمیرات ماشین های اداری در کرج به صورت جامع روش تعمیر این لوازم را در خود دارد. همچنین می توانید به تفکیک در دوره های آموزش تعمیرات پرینتر در کرج ، آموزش تعمیرات فتوکپی در کرج و … شرکت کنید.

آموزش تعمیرات اسکنر در کرج
آنچه که بعد از گذراندن دوره های آموزشی فنی البرز بدست می آورید
فراگیری دانش عمیق و کاربردی

شما با شرکت در دوره های آموزشی فنی البرز به درک عمیقی از طراحی، اجرا و پیاده سازی آن رشته خواهید رسید به طوریکه به راحتی قادر به اجرای نقشه های و برنامه های تئوری در عمل و واقعیت هستید. مطمئنا این دانش عمیق باعث می شود اولا اعتماد به نفس لازم و خوبی داشته و ثانیا بتوانید در کار خود پیشرفت های بیشتری داشته باشید.

 

توانایی جذب شدن در بازار کار

با توجه به اینکه دوره های فنی البرز ویژه بازارکار طراحی و تدوین شده اند و با دانش عملی و کاربردی که در دوره های آموزشی فنی البرز فراگرفته اید، شما با ورود به بازارکار فاصله ای ندارید. آموزشگاه فنی البرز در بعضی از دوره ها مقدمات ورود به بازارکار را تدارک دیده و با در نظرگرفتن دوره های کارآموزی راه را برای کارآموزان هموار کرده است.

راه اندازی کسب و کار شخصی

اگر تـمایـل ندارید در جایی استخدام شوید مـی تـوانـید شخـصا کسـب و کـار خـود را راه انـدازی نـماییــد. اسـاتـیـد فنی البرز تـمامـی نکات طلایی راه اندازی کسب و کار را شـامل: مـکـان کـسـب و کـار، ابـزار لـازم، چگونگی سـفـارش گرفتـن، ارتبـاط با مشـتری و خـدمات پـس از فـروش را بـه صـورت دقیـق آمـوزش خـواهـند داد تا بتوانید شغل مستقل خود را راه اندازی نمایید.

سرفصل های آموزش تعمیرات اسکنر در کرج

 • آموزش و شناخت انواع اسکنرها (برندهای مختلف)
 • آموزش نصب برنامه های اسکنر
 • آموزش باز و بسته کردن و تعویض و تعمیر لامپ اسکنر، کاور اسکنر و موتور آن
 • آموزش عیب یابی در تعمیرات اسکنر
 • آموزش و شناخت دستگاه و ساختار اسکنر
 • آموزش تعمیر و تعویض و تمیز کردن سنسورهای اسکنر
 • آموزش تعمیر مدار تغذیه و برد فرمان در اسکنر
 • و …
 •  
نمایش بیشتر

ثبت نام فوری آموزش تعمیرات اسکنر در کرج

تماس مستقیم با آموزشگاه

قیمت آموزش تعمیرات اسکنر در کرج

قیمت عادی دوره

1/200/000 تومان

شهریه دوره با 30% تخفیف
900/000 تومان
شهریه دوره خصوصی

1/800/000 تومان

سوالات متداول آموزش تعمیرات اسکنر در کرج

 • آیا در کارگاه آموزش تعمیرات اسکنر کار عملی توسط کارآموز انجام می شود؟

بله. یقینا یکی از مراحل یادگیری و آموزش صحیح برای کارآموزان انجام فعالیت عملی در کارگاه است. که این موضوع با در اختیار گذاشتن تجهیزات کامل برای کارآموزان صورت می پذیرد.

 • آیا پس از گذراندن آموزش نیاز به دوره های کارورزی بیرون از آموزشگاه دارد ؟

خیر. با توجه به انجام کار عملی بسیار در کارگاه توسط کارآموزان در طی دوره آموزشی و در اختیار داشتن اساتید مجرب و تجهیزات آموزشی کامل ، پس از پایان دوره بصورت مستقیم و بدون نیاز به دوره کارورزی می توانید وارد بازار کار شوید.

 • آیا شرکت در دوره تعمیرات اسکنر به مهارت یا پیشنیاز خاصی احتیاج دارد؟

شروع تمام دوره ها برای کارآموزان با مباحث مقدماتی می باشد و در طی دوره پس از درک کامل کارآموز به تدریج مباحث تخصصی شده تا کاملا قابل فهم و درک باشد. با توجه به این موضوع برای شرکت در دوره توانایی خواندن و نوشتن کافیست و به مدرک یا پیشنیاز خاصی احتیاج نیست.

 • پشتیبانی دوره های آموزشی شما به چه صورت می باشد ؟


پشتیبانی آموزشی بصورت نامحدود است و پس از پایان دوره ارتباط آموزشگاه با کارآموز قطع نخواهد شد و کارآموزان می توانند با استاد دوره و مشاوران آموزشگاه برای دریافت پاسخ سوالات خود در ارتباط باشند.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 9 =

شهریه آموزش تعمیرات اسکنر

WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟