cropped-fannialborz-logo.png
cropped-fannialborz-logo.png

آموزش تعمیرات اسکنر

آموزش تعمیرات اسکنر در مدت زمان کوتاهی انجام می شود. اسکنرها در برندهای مختلفی وجوددارند  و به همین دلیل تعمیراتشان باید در کارکاههای تخصصی انجام گیرد. آموزشگاه فنی البرز با سرفصل های زیر تعمیرات اسکنر را آموزش می دهد.

آموزش تعمیرات اسکنر

آنچه که بعد از گذراندن دوره های آموزشی فنی البرز بدست می آورید

فراگیری دانش عمیق و کاربردی

شما با شرکت در دوره های آموزشی فنی البرز به درک عمیقی از طراحی، اجرا و پیاده سازی آن رشته خواهید رسید به طوریکه به راحتی قادر به اجرای نقشه های و برنامه های تئوری در عمل و واقعیت هستید. مطمئنا این دانش عمیق باعث می شود اولا اعتماد به نفس لازم و خوبی داشته و ثانیا بتوانید در کار خود پیشرفت های بیشتری داشته باشید.

 

توانایی جذب شدن در بازار کار

با توجه به اینکه دوره های فنی البرز ویژه بازارکار طراحی و تدوین شده اند و با دانش عملی و کاربردی که در دوره های آموزشی فنی البرز فراگرفته اید، شما با ورود به بازارکار فاصله ای ندارید. آموزشگاه فنی البرز در بعضی از دوره ها مقدمات ورود به بازارکار را تدارک دیده و با در نظرگرفتن دوره های کارآموزی راه را برای کارآموزان هموار کرده است.

فراگیری دانش عمیق و کاربردی

اگر تـمایـل ندارید در جایی استخدام شوید مـی تـوانـید شخـصا کسـب و کـار خـود را راه انـدازی نـماییــد. اسـاتـیـد فنی البرز تـمامـی نکات طلایی راه اندازی کسب و کار را شـامل: مـکـان کـسـب و کـار، ابـزار لـازم، چگونگی سـفـارش گرفتـن، ارتبـاط با مشـتری و خـدمات پـس از فـروش را بـه صـورت دقیـق آمـوزش خـواهـند داد تا بتوانید شغل مستقل خود را راه اندازی نمایید.

سرفصل های آموزش تعمیرات اسکنر در کرج

  • آموزش و شناخت انواع اسکنرها (برندهای مختلف)
  • آموزش نصب برنامه های اسکنر
  • آموزش باز و بسته کردن و تعویض و تعمیر لامپ اسکنر، کاور اسکنر و موتور آن
  • آموزش عیب یابی در تعمیرات اسکنر
  • آموزش و شناخت دستگاه و ساختار اسکنر
  • آموزش تعمیر و تعویض و تمیز کردن سنسورهای اسکنر
  • آموزش تعمیر مدار تغذیه و برد فرمان در اسکنر
  • و …
  •  
نمایش بیشتر

ثبت نام فوری آموزش تعمیرات اسکنر

تماس مستقیم با آموزشگاه

قیمت آموزش تعمیرات اسکنر

قیمت عادی دوره

1/200/000 تومان

شهریه دوره با 30% تخفیف

900/000 تومان

شهریه دوره خصوصی

1/800/000 تومان

سوالات متداول

بله. یقینا یکی از مراحل یادگیری و آموزش صحیح برای کارآموزان انجام فعالیت عملی در کارگاه است. که این موضوع با در اختیار گذاشتن تجهیزات کامل برای کارآموزان صورت می پذیرد.

خیر. با توجه به انجام کار عملی بسیار در کارگاه توسط کارآموزان در طی دوره آموزشی و در اختیار داشتن اساتید مجرب و تجهیزات آموزشی کامل ، پس از پایان دوره بصورت مستقیم و بدون نیاز به دوره کارورزی می توانید وارد بازار کار شوید.

شروع تمام دوره ها برای کارآموزان با مباحث مقدماتی می باشد و در طی دوره پس از درک کامل کارآموز به تدریج مباحث تخصصی شده تا کاملا قابل فهم و درک باشد. با توجه به این موضوع برای شرکت در دوره توانایی خواندن و نوشتن کافیست و به مدرک یا پیشنیاز خاصی احتیاج نیست.

پشتیبانی آموزشی بصورت نامحدود است و پس از پایان دوره ارتباط آموزشگاه با کارآموز قطع نخواهد شد و کارآموزان می توانند با استاد دوره و مشاوران آموزشگاه برای دریافت پاسخ سوالات خود در ارتباط باشند.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × پنج =

شهریه آموزش تعمیرات اسکنر

WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟