cropped-fannialborz-logo.png
cropped-fannialborz-logo.png

آموزش تعمیرات قهوه ساز

این روزها استفاده از دستگاه قهوه ساز و اسپرسو ساز در شرکت ها، خانه ها و ادارات  بسیار مرسوم شده و تعمیر این دستگاه ها دارای درآمد خوبی می باشد به همین دلیل آموزش تعمیرات قهوه ساز یکی از دوره های ویژه بازار کار در مجتمع فنی البرز است. این دوره کاملا به صورت عملی برگزار شده و تعمیر انواع قهوه ساز های پرکاربرد موجود در بازار از جمله آموزش تعمیرات دستگاه اسپرسو صنعتی و خانگی را شامل می شود. دوره تعمیرات دستگاه اسپرسو ساز توسط اساتید مجرب و با سابقه در زمینه های برق، اتوماسیون و الکترونیک آموزش داده می شود و علاقه‌ مندان پس از پایان دوره می توانند به راحتی وارد بازار کار شوند و درآمد زایی داشته باشند کار آموزان پس از گذراندن این دوره مدرک معتبری از آموزشگاه دریافت می کنند که این مدرک مورد تایید وزارت سازمان فنی و حرفه ای می باشد.

آموزش تعمیرات قهوه ساز

آنچه که بعد از گذراندن دوره های آموزشی فنی البرز بدست می آورید

فراگیری دانش عمیق و کاربردی

شما با شرکت در دوره های آموزشی فنی البرز به درک عمیقی از طراحی، اجرا و پیاده سازی آن رشته خواهید رسید به طوریکه به راحتی قادر به اجرای نقشه های و برنامه های تئوری در عمل و واقعیت هستید. مطمئنا این دانش عمیق باعث می شود اولا اعتماد به نفس لازم و خوبی داشته و ثانیا بتوانید در کار خود پیشرفت های بیشتری داشته باشید.

 

توانایی جذب شدن در بازار کار

با توجه به اینکه دوره های فنی البرز ویژه بازارکار طراحی و تدوین شده اند و با دانش عملی و کاربردی که در دوره های آموزشی فنی البرز فراگرفته اید، شما با ورود به بازارکار فاصله ای ندارید. آموزشگاه فنی البرز در بعضی از دوره ها مقدمات ورود به بازارکار را تدارک دیده و با در نظرگرفتن دوره های کارآموزی راه را برای کارآموزان هموار کرده است.

فراگیری دانش عمیق و کاربردی

اگر تـمایـل ندارید در جایی استخدام شوید مـی تـوانـید شخـصا کسـب و کـار خـود را راه انـدازی نـماییــد. اسـاتـیـد فنی البرز تـمامـی نکات طلایی راه اندازی کسب و کار را شـامل: مـکـان کـسـب و کـار، ابـزار لـازم، چگونگی سـفـارش گرفتـن، ارتبـاط با مشـتری و خـدمات پـس از فـروش را بـه صـورت دقیـق آمـوزش خـواهـند داد تا بتوانید شغل مستقل خود را راه اندازی نمایید.

سرفصل های آموزش تعمیرات قهوه ساز در کرج

 • راه اندازی اولیه دستگاه و تست های مربوطه
 • تعمیرات تخصصی انواع دستگاه های خانگی و صنعتی
 • نصب و تعمیرات انواع دستگاه های قهوه ساز ترک ، اسپرسو و فرانسه
 • روش های رفع ایرادات انواع دستگاه های یک کاپ تا سه کاپ
 • تست های مدارات فرمان و قدرت
نمایش بیشتر

ثبت نام فوری آموزش تعمیرات قهوه ساز

تماس مستقیم با آموزشگاه

قیمت آموزش تعمیرات قهوه ساز معمولی

قیمت عادی دوره

1/800/000 تومان

شهریه دوره با 30% تخفیف

1/250/000 تومان

شهریه دوره خصوصی

2/500/000 تومان

قیمت آموزش تعمیرات قهوه ساز صنعتی

قیمت عادی دوره

4/500/000 تومان

شهریه دوره با 30% تخفیف

3/000/000 تومان

شهریه دوره خصوصی

6/000/000 تومان

سوالات متداول

 • آیا در کارگاه آموزش تعمیرات قهوه ساز کار عملی توسط کارآموز انجام می شود؟

بله. یقینا یکی از مراحل یادگیری و آموزش صحیح برای کارآموزان انجام فعالیت عملی در کارگاه است. که این موضوع با در اختیار گذاشتن تجهیزات کامل برای کارآموزان صورت می پذیرد.

 • آیا پس از گذراندن آموزش نیاز به دوره های کارورزی بیرون از آموزشگاه دارد ؟

خیر. با توجه به انجام کار عملی بسیار در کارگاه توسط کارآموزان در طی دوره آموزشی و در اختیار داشتن اساتید مجرب و تجهیزات آموزشی کامل ، پس از پایان دوره بصورت مستقیم و بدون نیاز به دوره کارورزی می توانید وارد بازار کار شوید.

 • آیا شرکت در دوره تعمیرات قهوه ساز به مهارت یا پیشنیاز خاصی احتیاج دارد؟

شروع تمام دوره ها برای کارآموزان با مباحث مقدماتی می باشد و در طی دوره پس از درک کامل کارآموز به تدریج مباحث تخصصی شده تا کاملا قابل فهم و درک باشد. با توجه به این موضوع برای شرکت در دوره توانایی خواندن و نوشتن کافیست و به مدرک یا پیشنیاز خاصی احتیاج نیست.

 • پشتیبانی دوره های آموزشی شما به چه صورت می باشد ؟

پشتیبانی آموزشی بصورت نامحدود است و پس از پایان دوره ارتباط آموزشگاه با کارآموز قطع نخواهد شد و کارآموزان می توانند با استاد دوره و مشاوران آموزشگاه برای دریافت پاسخ سوالات خود در ارتباط باشند.

نظرات شما

5/5 - (2 امتیاز)

2 دیدگاه برای “آموزش تعمیرات قهوه ساز

 1. سید عماد موسوی گفته:

  سلام
  سرویس و عیب یابی دستگاه اسپرسوساز صنعتی و نیمه صنعتی رو میخام اموزش ببینم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + شانزده =

شهریه آموزش تعمیرات قهوه ساز

WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟