cropped-fannialborz-logo.png
cropped-fannialborz-logo.png

آموزش تعمیرات پکیج در کرج

آموزش تعمیرات پکیج در کرج ، که از سیستم های گرمایشی پرطرفدار در ساختمان های مختلف می باشد، از جمله دوره هایی است که در آموزشگاه فنی البرز برگزار می گردد. با توجه به استقبال از انواع پکیج های دیواری و زمینی، نصب و تعمیرات این وسیله، از بازار کار پر رونقی برخوردار بوده و افرادی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند، قادر به کسب درآمدهای بالا می باشند.

آموزش تعمیر پکیج در کرج در این آموزشگاه، همانند دیگر دوره های تاسیسات ساختمان مانند آموزش لوله کشی ساختمان کرج ، آموزش نصب کولر گازی در کرج و آموزش تعمیرات کولر گازی در کرج ، توسط اساتید مجرب و متخصص صورت می گیرد و کارآموزان با قطعات و عملکرد انواع پکیج های دیواری در برندهای مختلف، آشنا شده و قادر به برطرف نمودن مشکلات این وسیله می باشند.

آموزش ها در ابتدا به صورت تئوری برگزار شده و پس از آن افراد در کارگاه های عملی به صورت تجربی با نحوه تعمیرات پکیج آشنا می گردند. در انتهای دوره نیز مدرک فنی و حرفه ای معتبر در اختیار کارآموزان قرار خواهد گرفت.

 

آموزش تعمیرات پکیج در کرج
آنچه که بعد از گذراندن دوره های آموزشی فنی البرز بدست می آورید
فراگیری دانش عمیق و کاربردی

شما با شرکت در دوره های آموزشی فنی البرز به درک عمیقی از طراحی، اجرا و پیاده سازی آن رشته خواهید رسید به طوریکه به راحتی قادر به اجرای نقشه های و برنامه های تئوری در عمل و واقعیت هستید. مطمئنا این دانش عمیق باعث می شود اولا اعتماد به نفس لازم و خوبی داشته و ثانیا بتوانید در کار خود پیشرفت های بیشتری داشته باشید.

 

توانایی جذب شدن در بازار کار

با توجه به اینکه دوره های فنی البرز ویژه بازارکار طراحی و تدوین شده اند و با دانش عملی و کاربردی که در دوره های آموزشی فنی البرز فراگرفته اید، شما با ورود به بازارکار فاصله ای ندارید. آموزشگاه فنی البرز در بعضی از دوره ها مقدمات ورود به بازارکار را تدارک دیده و با در نظرگرفتن دوره های کارآموزی راه را برای کارآموزان هموار کرده است.

راه اندازی کسب و کار شخصی

اگر تـمایـل ندارید در جایی استخدام شوید مـی تـوانـید شخـصا کسـب و کـار خـود را راه انـدازی نـماییــد. اسـاتـیـد فنی البرز تـمامـی نکات طلایی راه اندازی کسب و کار را شـامل: مـکـان کـسـب و کـار، ابـزار لـازم، چگونگی سـفـارش گرفتـن، ارتبـاط با مشـتری و خـدمات پـس از فـروش را بـه صـورت دقیـق آمـوزش خـواهـند داد تا بتوانید شغل مستقل خود را راه اندازی نمایید.

سرفصل های آموزش تعمیرات پکیج در کرج

سرفصل آموزش تعمیرات پکیج

 • آموزش نصب و راه اندازی پکیج دیواری
 • آموزش شناخت قطعات الکترونیکی و مکانیکی پکیج
 • آموزش شناخت و تعمیرات لوازم و قطعات پکیج دیواری شامل ترموستات، کمپرسور، کندانسور، کنترل پنا، مشعل و مبدل حرارتی
 • آموزش عیب یابی و برطرف کردن عیوب پکیج دیواری
 • آموزش لوله کشی و سیم کشی پکیج دیواری
 • آموزش کنترل و تنظیم دما پکیج دیواری
 • آموزش نحوه عملکرد و سیکل گرمایش و سرمایش پکیج دیواری
 • آموزش رسوب گیری پکیچ دیواری
 • آموزش تعمیرات برد الکترونیکی پکیج دیواری
 • آموزش تعمیرات لوله های ورودی و خروجی پکیچ دیواری
 •  
نمایش بیشتر

سرفصل های آموزش تعمیرات برد پکیج در کرج

 • معرفی کامل قطعات الکترونیکی رو برد
 • معرفی ابزار تعمیر برد پکیج و آموزش طرز کار آن ها
 • یادگیری کامل لحیم کاری و قلع کشی قطعات روی برد (smd و dip)
 • آشنایی و معرفی منبع تغذیه های مختلف برد پکیج
 • نمودار تعمیر منابع تغذیه
 • مدارات فرمان و آموزش دیاگرام تعمیر این مدارها
 • یادگیری روش ایجاد شبیه ساز پکیج
 • معرفی چند سایت تعمیراتی بزرگ و مفید ، صحبت در مورد قطعات پراستفاده در تعمیرات پکیج
 • عیب یابی پکیج برای مشکلاتی چون روشن نشدن، از کار افتادن فن، جرقه نزدن و …
نمایش بیشتر

ثبت نام فوری آموزش تعمیرات پکیج در کرج

تماس مستقیم با آموزشگاه

قیمت آموزش تعمیر پکیج در کرج

قیمت عادی دوره

3/750/000 تومان

شهریه دوره با 30% تخفیف

2/600/000 تومان

شهریه دوره خصوصی

5/200/000 تومان

قیمت آموزش تعمیرات برد پکیج در کرج

قیمت عادی دوره

2/100/000 تومان

شهریه دوره با 30% تخفیف

1/500/000 تومان

شهریه دوره خصوصی

2/500/000 تومان

سوالات متداول آموزش تعمیرات پکیج در کرج

 • آیا دوره آموزش تعمیرات پکیج در کرج پیشنیاز خاصی نیاز دارد؟

در طول دوره سرفصل قطعه شناسی را داریم. اما پیشنهاد می شود دوره نصب پکیج گذرانده شود تا با شناختی عمیق تر از پکیج، وارد فاز تعمیرات آن شوید.

 • در آموزش تعمیر پکیج فنی البرز، هواگیری پکیج هم گفته می شود؟

بله هواگیری یکی از مطالب مهم در سرویس و تعمیر پکیج ها است. در طول این دوره به صورت کامل روش اصولی هواگیری شوفاژها را خواهید آموخت.

 • آیا می توان ساعات حضور در کلاس را خودمان انتخاب کنیم؟

بله در صورتیکه به صورت خصوصی دوره را ثبت نام کرده باشید، می توانید ساعت حضور در کلاس ها را انتخاب و با استاد دوره برایتان هماهنگ می شود.

 • آیا بعد از اتمام دوره تعمیر پکیج در کرج نیاز به دوره کارورزی داریم؟

خیر آموزش ها کامل هستند و تمام سرفصل های مهمی که تعمیرکار پکیج لازم است بداند را آموزش خواهیم داد. پس می توانید به صورت مستقیم وارد بازار کار شوید.

آموزش تعمیرات پکیج

پکیج دیواری تامین کننده آب گرم مصرفی خانگی و شوفاژهاست. آب گرم مصرفی صرف شستشوی لباس ها، ظرف ها، حیاط و در مجموع کارهایی از این دست، حمام کردن و … می شود. شوفاژها نیز برای کار کردن و گرم کردن محیط نیاز به آب گرم دارند که پکیج مسئول تأمین آن است.

پکیج های دیواری و زمینی مشغول به کار خود و ارائه خدمت به ما هستند تا زمانی که مشکلی برایشان پیش بیاید. در اثر خرابی یکی از قطعات ممکن است پکیج روشن نشود، آب گرم نکند، آب از آن چکه کند، میزان فشار آب روی آن تاثیر منفی بگذارد و انواع مشکلات دیگر. در این مواقع است که اهمیت تعمیر و مهارت های تعمیری خودنمایی می کند.

دوره آموزش تعمیرات پکیح در کرج از منابع بسیار مفیدی ست که می تواند این مهارت ها را به شما بیاموزد. فوت و فن هایی که از دوره آموزش پکیج در کرج بدست می آورید باعث می شود بدون پرداخت هزینه های تعمیر به تعمیرکار، خودتان آچار به دست شده و پکیج را عیب یابی و تعمیر کنید.

هزینه اموزش تعمیرات پکیج در کرج

یادگیری حرفه و فن نیازمند صرف هزینه و وقت است. همانطور که نمی توان ادعا داشت که بدون تمرین و تکرار چیزی را یاد گرفت. اما این که هزینه و وقت در چه راهی صرف شود بسیار مهم است. حتما در اطراف خود عده زیادی را دیده اید که چندین کلاس و دوره آموزشی شرکت کرده اند ولی همچنان بیکار هستند و به امید یافتن شغلی مناسب روزگار می گذرانند.

دلیل این اتفاق، صرف انرژی و پول در راهی نامناسب است. آموزشگاه یا دوره ای که شرکت کرده اند معتبر بوده است؟! در هنگام شرکت در کلاس همکاری و تلاش لازم را داشته است؟ و … .

آموزشگاه فنی البرز برای حفظ اعتبار و رزومه چند ساله خود، همچنین با اتکا بر اعتمادی که از سوی شما کاربران عزیز دریافت کرده است، دوره تعمیر پکیج را در بهترین سطح کیفی برگزار می کند. شهریه ای که برای این دوره در نظر گرفته شده است در مقابل دست آورهای مادی و معنوی که در آینده ای نه چندان دور نصیب کارآموز راغب و مشتاق، همچنین سخت کوش و باهمت می شود، بسیار ناچیز است.

به عبارت دیگر، هزینه این آموزش ها نوعی سرمایه گذاری روی توانایی ها، قابلیت ها و استعدادهای خودمان است. شرکت در دوره آموزش تعمیرات پکیج در کرج زیر پنج میلیون تومان برای شما هزینه دارد؛ مبلغی که به راحتی با یک ماه کار کردن در اوایل شروع فعالیت کاری تان در بازار واقعی، بدست خواهد آمد. فرد در ازای شهریه، علاوه بر دریافت آموزش های تئوری و عملی، آماده حضور و رقابت با سایر تعمیرکاران پکیج شاغل در جامعه می شوند.

آموزش مجازی تعمیرات پکیج

سرعت رشد بالای علم و تکنولوژی، باعث به وجد آمدن علاقه مندان به پیشرفت و به روز شدن شده است. عده زیادی از این افراد به خاطر مشغله های زیاد و کار و زندگی شخصی، زمانی برای شرکت در کلاس های مهارتی حضوری ندارند. احتمالا آن ها همیشه به این فکر می کنند که راهی پیدا کنند تا بتوانند در کنار تمام مشغولیت ها، باز هم بیاموزند و رشد کنند.

دوره های آنلاین فنی البرز پیشنهادی مناسب حال چنین افرادی ست. یکی از دوره های کاربردی آموزشگاه ما آموزش مجازی تعمیرات پکیج است که همانند دوره حضوری سرفصل های زیادی را شامل می شود. از قطعه شناسی گرفته تا عیب یابی و تعمیر انواع مشکلات رایج در پکیج ها.

با استفاده از این دوره می توانید در حالیکه به سایر کارهایتان می رسید، در خانه و یا هر جای دیگر، در هر ساعت از شبانه روز، به هر تعداد بار که نیاز دارید، فیلم آموزش تعمیرات پکیج را تماشا کرده و بر مهارت های خود بیافزایید.

محدودیتی برای شرکت در دوره های آنلاین وجود ندارد و همه می توانند به جای دوره حضوری در دوره آنلاین شرکت کرده و همان مطالب را با کیفیتی مشابه دریافت کنند. در پایان نیز مدرک فنی معتبر را از آموزشگاه بگیرند. اما به صورت ویژه ثبت نام در دوره آموزش آنلاین تعمیرات پکیج برای دانشجویان، کسانی که دنبال یادگیری شغل دوم هستند، بازنشسته ها، کسانی که به علت مریضی یا معلولیت نمی توانند مسیری را برای رسیدن به محل آموزشگاه و شرکت در کلاس حضوری آموزش تعمیرات پکیج در کرج طی کنند، افرادی که در شهرستان ساکن هستند، افرادی که قصد ارتقا پوزیشن کاری دارند و باید به شرکت یا سازمانی که کار میکنند مدرک ارائه کنند و … بسیار مناسب است.

دوره آموزش پکیج فنی و حرفه ای کرج

سازمان فنی و حرفه ای کشور، بزرگترین ارگان در راستای تربیت نیروی کار برای جامعه است. سالانه عده زیادی در دوره های فنی و غیر فنی این سازمان و آموزشگاه های تحت نظارت آن شرکت کرده و صاحب شغل و درآمد می شوند.

دوره آموزش تعمیرات پکیج در کرج از دوره های پرجمعیت و ویژه کار آموزشگاه فنی البرز است که کارآموزان زیادی با استفاده از آن، امروز مشغول به کار هستند و درآمد دارند. در انتهای دوره تعمیر پکیج کرج مدرک فنی به هنرجویان داده می شود. در صورت درخواست، کارآموز به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شود و بدون نیاز به شرکت در کلاس های سازمان در آزمون مدرک فنی حرفه ای شرکت می کند.

با کسب مدرک فنی و حرفه ای، شخص می تواند جواز کسب بگیرد و درخواست وام بدهد. در نهایت کسب و کار نوپا و کوچک خود را تشکیل خواهد داد. در ادامه راه با استفاده از آموخته های دوره آموزشی و تلاش خود فرد، امکان رشد و گسترش بیزینس قطعا وجود خواهد داشت.

آموزشگاه تعمیرات پکیج در کرج

آموزشگاه نقش مهمی در برگزاری و بازدهی دوره های آموزشی دارد. به همین دلیل توصیه می شود پیش از ثبت نام در خصوص آموزشگاه میزبان اطلاعات کافی بدست بیاورید و مطمئن شوید خدمات خوبی ارائه می دهد.

از فاکتورهایی که فنی البرز به عنوان آموزشگاه تعمیرات پکیج در کرج دارد، برگزاری کلاس ها به صورت منطم، در فضایی آموزشی و مجهز به ابزار کار است. کاراموزن می تونند با لوازم و دستگاه های مربوط به دوره خود کار کرده و تجربه عملی، هر چند کوچک، کسب کنند.

در کنار این ها، اساتیدی که دوره آموزش تعمیرات پیکج در کرج را تدریس می کنند، دارای مدارک تحصیلی در زمینه های مرتبط مانند برق، الکترونیک، مکانیک و سایر رشته های فنی هستند. و با تجربه کاری چند ساله اقدام به آموزش به دیگر افراد کرده اند.

آموزشگاه فنی البرز میزبان شما عزیزان در دوره مختلفی چون آموزش تعمیرات موبایل کرج ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی کرج ، آموزش تعمیرات برد الکترونیکی کرج ، آموزش نصب دزدگیر اماکن کرج و … می باشد. برای دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص زمان برگزاری کلاس ها و شرایط ثبت نام با اپراتورهای مجموعه تماس بگیرید.

چگونه تعمیر کار پکیج شویم ؟

همانطور که پیش تر گفته شد، دوره آموزش تعمیرات پکیج در کرج ویژه بازار کار طراحی و ارائه شده است. در نتیجه برای آن دسته از افرادی که به دنبال شغلی پولساز هستند، این نوید وجود دارد که با شرکت در این کلاس و تعمیرکار پکیج شدن، می توانند صاحب درآمد های خوب شوند.

در گذشته های نه چندان دور، رسم رایج برای شروع یک شغل، شاگردی کردن، به ویژه در سنین پایین تر، بود. به اینصورت که فرد با گذراندن زمان زیادی (چند سال) بالاخره موفق به راه اندازه شغل مستقل خود می شد و می توانست امرار معاش داشته باشد.

اما با گسترش فضای آموزشی در جامعه، رفته رفته کلاس ها با مفاهیم و موضوعات مختلف برگزار شدند و به خاطر مزایای بی شمار آن نسبت به سیستم شاگردی، عده زیادی جذب آن ها شدند. از مزیت هایی که دوره های آموزشی آموزشگاه ها دارند می توان به صورت خلاصه به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کوتاه شدن مدت زمان یادگیری – پایه تا پیشرفته
 2. دریافت اطلاعات و آموزش ها به صورت طبقه بندی شده و مرتب
 3. داشتن استادی که کارش تدریس و آموختن است، نه تعمیر و نصب و …
 4. صرفه جویی در زمان، هزینه و انرژی
 5. دریافت مدرک معتبر که نشان دهنده مهارت شما در یک رشته است
 6. حفظ و افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس در افراد ( برخلاف شاگردی )
 7. یادگیری جمعی ( در کنار هم کلاسی ها در یک کلاس حضوری )
 8. مطلع شدن از انواع پوزیشن های کاری در دسترس برای شما

و … .

آموزش تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

از سرفصل های مهم در دوره تعمیرات پکیج در کرج ، آموزش عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور است. ایران رادیاتور برندی نام آشنا در تولید سیستم های گرمایشی مانند پکیج ها می باشد. به خاطر استفاده زیاد مردم از این برند پکیج ، لازم است تعمیرکار پکیج اطلاعات کافی در مورد انواع خطاها، معایب و مشکلات در این پکیج ها داشته باشد.

آموزش تعمیرات برد پکیج

 از قطعات مهم در پکیج ها، برد الکترونیکی آن است. برد صدور فرمان هایی مانند جرقه زدن، گرم شدن آب، راه افتادن فن و … را صادر می کند. اگر این قطعه با خرابی مواجه شود، قطعا نمی توان از پکیج انتظار کاری موثر داشت.

تعمیرکار پکیج باید بداند مدارات فرمان روی برد کدام هستند و چه ویژگی ها و کاربردهایی دارند. بر همین اساس باید بتواند این مدارها را عیب یابی و تعمیر کند. همچنین باید اشراف کامل بر روی برد و قطعات الکترونیکی smd و dip روی آن داشته باشد. آن ها را بشناسد و بداند هر یک چه وظیفه ای دارند.

در آموزش تعمیرات برد پکیج در کرج ، کارآموزان می آموزند چطور برد پکیج را ایراد یابی کنند. قدم اول پیش از شروع تعمیر، تشخیص خطا در یک قسمت است. حساسیت بالای بردهای الکترونیکی این را می طلبد که فرد تعمیرکار مسلط بوده و تخصص کافی داشته باشد. در این دوره انواع ابزار اندازه گیری و تعمیر به کارآموز معرفی شده و به صورت عملی کار با آن ها آموزش داده خواهد شد.

نظرات شما
3.4/5 - (11 امتیاز)

3 دیدگاه برای “آموزش تعمیرات پکیج در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + دو =

شهریه آموزش تعمیرات پکیج در کرج
WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟