cropped-fannialborz-logo.png
cropped-fannialborz-logo.png

آموزش نصب کولر گازی در کرج

آموزش نصب کولر گازی در کرج به دو دسته ی آموزش نصب کولرهای سرمایشی تکی و آموزش نصب کولر های سرمایشی و گرمایشی  تقسیم می شود.

سرفصل های این دوره عبارتند از: اصول نصب و سرویس کاری کولر گازی، نحوه گاز زدن به همراه تمامی تکنیک های نصب، آموزش و نحوه تعمیر کولرگازی اسپیلت، نقشه نصب کولرگازی و … .

کارآموزان با گذراندن این دوره می توانند به صورت حرفه ای نصب این سیستم ها را انجام دهند و از بازار کار این شغل به خوبی کسب درآمد کنند. کلاس های این دوره به صورت عملی و در کارگاه هایی مجهز و پیشرفته برگزار شده و پس از پایان دوره مدرک معتبری تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای به کارآموزان اعطا می شود.

کلاس های مرتبط با این دوره عبارتند از: آموزش تعمیرات کولر گازی در کرج ، آموزش تعمیرات پکیج در کرج و آموزش لوله کشی ساختمان در کرج .

آموزش تعمیرات کولر گازی
آنچه که بعد از گذراندن دوره های آموزشی فنی البرز بدست می آورید
فراگیری دانش عمیق و کاربردی

شما با شرکت در دوره های آموزشی فنی البرز به درک عمیقی از طراحی، اجرا و پیاده سازی آن رشته خواهید رسید به طوریکه به راحتی قادر به اجرای نقشه های و برنامه های تئوری در عمل و واقعیت هستید. مطمئنا این دانش عمیق باعث می شود اولا اعتماد به نفس لازم و خوبی داشته و ثانیا بتوانید در کار خود پیشرفت های بیشتری داشته باشید.

 

توانایی جذب شدن در بازار کار

با توجه به اینکه دوره های فنی البرز ویژه بازارکار طراحی و تدوین شده اند و با دانش عملی و کاربردی که در دوره های آموزشی فنی البرز فراگرفته اید، شما با ورود به بازارکار فاصله ای ندارید. آموزشگاه فنی البرز در بعضی از دوره ها مقدمات ورود به بازارکار را تدارک دیده و با در نظرگرفتن دوره های کارآموزی راه را برای کارآموزان هموار کرده است.

راه اندازی کسب و کار شخصی

اگر تـمایـل ندارید در جایی استخدام شوید مـی تـوانـید شخـصا کسـب و کـار خـود را راه انـدازی نـماییــد. اسـاتـیـد فنی البرز تـمامـی نکات طلایی راه اندازی کسب و کار را شـامل: مـکـان کـسـب و کـار، ابـزار لـازم، چگونگی سـفـارش گرفتـن، ارتبـاط با مشـتری و خـدمات پـس از فـروش را بـه صـورت دقیـق آمـوزش خـواهـند داد تا بتوانید شغل مستقل خود را راه اندازی نمایید.

سرفصل های آموزش نصب کولر گازی در کرج

 • آموزش نص کولر های اسپلیت
 • آموزش نصب پنل کولر گازی
 • آموزش سیم کشی و سیم بندی پنل
 • آموزش سرویسکار پنل
 • آموزش نصب کندانسور
 • آموزش نصب لوله و اتصالات
 • آموزش جوشکاری نقره
 • آموزش نحوه گاز زدن به کولر گازی
 • آموزش اصول نصب پایه های دیواری
 • آموزش سیم کشی کندانسور
 • آموزش سرویسکاری کندانسور
 • آموزش کولرهای گازی سرد و گرم
 • آموزش نصب کولرهای گازی اینورتر
 • آموزش اصول لوله گذاری و نصب در محیط بزرگ
 • آموزش تنظیمات کولرهای گازی مختلف
 • آموزش کاملا مطابق با بازار کار
 • نصب عملی توسط کارآموزان
 • و…
 •  
نمایش بیشتر

ثبت نام فوری دوره آموزش نصب کولر گازی در کرج

تماس مستقیم با آموزشگاه

قیمت آموزش نصب کولر گازی (اسپلیت) در کرج

قیمت عادی دوره

2/300/000 تومان

شهریه دوره با 30% تخفیف

1/600/000 تومان

شهریه دوره خصوصی

3/200/000 تومان

آموزش صفر تا صد نصب کولر گازی اسپلیت

نصب کولر گازی اسپیلت نیاز به مهارت داشته ‌و افراد‌ علاقه مند به نصب کولر گازی نیاز است که در کلاس های آموزشی نصب کولر گازی که در آموزشگاه ها ارائه می شود شرکت کنند تا به تخصص کافی برسند. آموزشگاه فنی البرز اقدام به برگزاری دوره صفر تا صد آموزش نصب کولر گازی در کرج به صورت عملی در کارگاه های مجهز و پیشرفته توسط تعمیرکاران حرفه ای و اساتید خبره در کنار آموزش های تئوری کرده است.

 این دوره با هدف ورود به بازار کار نصب کولر گازی اسپیلت طراحی شده به طوری که با یادگیری سر فصل های جامع و گسترده، افراد پس از پایان دوره نصب کولر گازی در کرج قادر به نصب کولر گازی در مدل های متفاوت خواهند بود. به منظور یادگیری هر چه بهتر کارآموزان تمرین های عملی متناسب با بازار کار روز در حین تدریس انجام می شوند. آموزشگاه فنی البرز با در اختیار گذاشتن خوابگاه با فاصله کم تا آموزشگاه، امکان شرکت در دوره را برای افراد ساکن شهرستان نیز فراهم نموده است. دوره جامع آموزش نصب کولر گازی در کرج دارای پشتیبانی نامحدود بوده و شرکت کنندگان می توانند تا مرحله اشتغال و درآمد زایی از این امکان به دو صورت تلفنی و حضوری بهره ببرند.

آموزش نصب کولر گازی فنی و حرفه ای

دوره آموزش نصب کولر گازی در کرج دارای اعتبار بالایی بوده و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود. پس از پایان دوره به شرکت کنندگان دوره عملی نصب کولر گازی اسپلیت آموزشگاه فنی البرز کرج مدرک معتبر فنی دو زبانه اعطا شده و برای ورود به بازار کار معتبر می باشد.

 هم چنین در صورت تمایل فرد به دریافت مدرک بین المللی فنی و حرفه ای، آموزشگاه فرد را به سازمان معرفی کرده و پس از قبولی آزمون نصب کولر گازی از سوی سازمان فنی و حرفه ای موفق به دریافت مدرک فنی و حرفه ای خواهد شد. این مدرک بین المللی بوده و در خارج از کشور نیز از اعتبار بالایی برخوردار می باشد و برای افراد علاقه مند به مهاجرت نیز مناسب است.

آموزش نحوه نصب کولر گازی ایستاده

استفاده از کولر های گازی در فصول گرم سال مخصوصا در مناطق گرمسیری و جنوب کشور که دمای هوا حتی به بالای 60 درجه هم می رسد بسیار رواج یافته است. یکی از انواع کولر های گازی موجود در بازار، کولر گازی ایستاده بوده که توانایی تولید گرما در فصل زمستان را نیز دارند.

کولر های گازی ایستاده در ابعاد بالا ساخته و میزان گرما و سرمای تولیدی آن بیشتر از نیاز یک منزل مسکونی عادی می باشد و میزان توان این کولر ها در حدود 36000 تا 80000 می باشد. این امر سبب می شود که از کولر های گازی ایستاده در مکان هایی با متراژ بالا مانند تالار عروسی، فروشگاه ها و شرکت ها استفاده شود. نوعی از کولر های گازی ایستاده به نام کولر گازی پرتابل وجود دارد که نسبت به نوع عادی آن دارای ظرفیت و ابعاد کوچک تری می باشد.

نصب کولر گازی ایستاده نسبت به نوع دیواری آن ساده تر بوده و لازم است مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 • تعیین محل مناسب قرار گیری یونیت داخلی
 • مشخص نمودن محل دقیق عبور لوله ها
 • لوله کشی
 • نصب اتصالات الکتریکی یونیت داخلی و تست آن
 • نصب یونیت خارجی
 • زیر سازی مناسب
 • بررسی اتصالات الکتریکی یونیت خارجی
 • مرحله نهایی نصب کولر گازی ایستاده

تعیین محل مناسب قرار گیری یونیت داخلی

با توجه به آن که این کولرها دارای قدرت پرتاب باد بالایی هستند و ظرفیت و قدرت موتور آن‌ها بسیار زیاد است، محل قرار گیری یونیت داخلی آن باید به نحوی تعیین شود که بهینه ترین موقیعت انتخاب شده باشد. کارآموزانی که در دوره آموزش نصب کولر گازی در کرج شرکت می کنند تمام نکات و تکنیک های لازم در این رابطه را از زبان استاد و به صورت عملی آموزش می بینند.

اما برخی از نکات در هنگام تعیین بهترین محل برای نصب یونیت داخلی وجود دارد که در ادامه چند مورد را می بینید:

 • همان طور که گفته شد این کولر ها ظرفیت و قدرت بالایی داشته و میزان انتشار و پرتاب باد فوق العاده بالا می باشد. به همین دلیل محل نصب یونیت داخلی باید از محل رفت و آمد افراد دور بوده و باد تولیدی کولر گازی ایستاده موجب ناراحتی و آزار افراد نشود.
 • به منظور برآورده کردن عملکرد خوب و راندمان بالای دستگاه، محل نصب یونیت داخلی باید از منابع تولید گرما و هم چنین نور مستقیم خورشید دور باشد. و باعث هدر رفتن انرژی نشود.
 • با این که میزان صدای پیش فرض دستگاه کم می باشد اما محل قرارگیری یونیت داخلی باید به گونه ای باشد که مانع از ایجاد صدا و ارتعاشات مزاحم شود.
 • لازم است که در تعیین محل به این نکته دقت کنید که یونیت از هیچ طرفی به دیوار نچسبد.

 مشخص نمودن محل دقیق عبور لوله ها

پس از تعیین محل مناسب قرارگیری یونیت داخلی، نوبت به مشخص کردن بهترین نقطه برای ایجاد سوراخ در دیوار برای عبور لوله های لازم برای نصب کولرگازی ایستاده می شود.قطر سوراخ ها باید متناسب با قطر لوله کولر انتخاب شود تا از بروز مشکلاتی مانند کاهش عملکرد سیستم تهویه،گرفتگی ورودی هوای اواپراتور و عدم توزیع و چرخش هوا جلوگیری شود. کمترین میزان قطر سوراخ 7.5 سانتی متر می باشد.

لوله کشی

حال نوبت به لوله کشی می شود. لوله کشی به منظور متصل نمودن یونیت های داخلی و خارجی انجام می شود که لازم است در این مرحله دقت کافی  داشته تا لوله ها دچار خمیدگی نشوند. زیرا خمیدگی لوله ها باعث مسدود شدن نقاط و عدم خروج هوا به بیرون می شود.

مقادیر استاندارد برای لوله کشی کولر های گازی ایستاده به صورتی انجام می شود که بیشترین اختلاف ارتفاع 6 متر و بیشترین مقدار طول لوله برابر 25 متر باشد.

در مرحله آخر از لوله کشی کولر گازی ایستاده باید لوله ها، کابل ها و لوله های تخلیه را با نوار الکتریکی بسته و محکم کنید. سپس با عبور دادن لوله ها از سوراخ های ایجاد شده از مرحله قبل، با بررسی لوله زهکشی مطمئن شوید که در محل مناسب تخلیه می شود.

بررسی اتصالات الکتریکی یونیت داخلی

در مرحله چهارم با جدا کردن پوشش پنل دستگاه از برقراری درست اتصالات و عملکرد صحیح آن ها اطمینان حاصل کنیم.

نصب یونیت خارجی

ویژگی های محل مناسب نصب یونیت خارجی کولر گازی ایستاده شامل موارد زیر است:

 • دور از تابش مستقیم نور آفتاب قرار گیرد.
 • یونیت خارجی باید فاصله زیادی از آنتن تلویزیون و رادیو داشته باشد.
 • به منظور عملکرد خوب کولر گازی اسپیلت باید یونیت خارجی از محل رفت و آمد و پر تردد، باد، باران و عوامل محیطی به دور باشد.

زیر سازی مناسب

یونیت خارجی می تواند مانند یونیت داخلی بر روی زمین یا دیوار نصب شود. نکته مهم در نصب یونیت خارجی داشتن ثبات و عدم لرزش دستگاه است.

بررسی اتصالات الکتریکی یونیت خارجی

بعد از انتخاب موقعیت مناسب برای نصب یونیت خارجی، نوبت به بررسی اتصالات الکتریکی می رسد. پس از این که اتصالات صحیح کولر اطمینان حاصل کردید، با قرار دادن پوشش پنل بر جای خود و در نهایت لوله ها را به لوله های متناظر در واجد خارجی کولر گازی ایستاده متصل نمایید.

مرحله نهایی نصب کولر گازی ایستاده

در اخرین مرحله از نصب کولر گازی ایستاده نوبت به خارج نمودن هوا و رطوبت از لوله های کولر گازی می رسد. این امر با باز کردن دریچه و وصل نمودن شیلنگ وکیوم به شیر و در ادامه روشن کردن خلا به منظور خروج هوا انجام می شود.

برای داشتن نصبی صحبح و استاندارد، لازم است حتما آموزش ببینید. چرا که ممکن است بر اثر یک اشتباه کوچک در اتصالات، خطرات مالی و جانی به بار آید. دوره جامع آموزش نصب کولر گازی در کرج کلیه مهارت های لازم و کافی در نصب اسپلیت را به صورت گام به گام به کارآموزان عزیز آموزش می دهد.

اموزش آنلاین نصب کولر گازی

از راه های دیگر شرکت در دوره نصب کولر گازی در کرج به صورت صفر تا صد برای افراد ساکن شهرستان، افراد شاغل و افرادی که وقت کافی برای شرکت در دوره های حضوری را ندارند،  بهره گیری از آموزش های آنلاین  می باشد. در دوره آموزش آنلاین نصب کولر گازی در کرج علاوه بر آموزش تئوری سر فصل های درس در قالب جزوات آموزشی تهیه شده توسط اساتید مجرب، مراحل نصب از پایه به صورت عملی در ویدئوها آموزش داده می شود تا هنگام ورود به بازار کار مشکلی وجود نداشته باشد.

شرکت کنندگان در دوره آموزشی آنلاین نصب کولر گازی با متخصص دوره از طریق واتساپ ارتباط خواهند داشت و در صورت وجود اشکالات و ابهامات امکان پرسش از استاد دوره فراهم می باشد. هم چنین برای یادگیری عمیق نحوه نصب کولر گازی امکان پشتیبانی نامحدود دوره وجود داشته و دریافت مدرک معتبر فنی از سوی آموزشگاه فنی البرز پس از اتمام دوره با باعث می شود که کارآموزان از فرصت های شغلی بیشتری در بازار کار نصب کولر گازی برخوردار باشند.

معرفی اجزای کولر گازی دو تکه

یکی از عواملی که به افراد در نصب کولر گازی کمک می کند، شناخت اجزای کولر گازی می باشد. از تجهیزات و اجزای مشابهی در تولید کولر های گازی کارخانه های مختلف استفاده می شود. از بخش های مهم در دوره آموزش نصب کولر گازی در کرج ، قطعه شناسی به صورت حرفه ای ست. بر اساس این سرفصل دوره، شرکت کنندگان به هر یک از قطعات آشنا شده و به درستی عملکرد و نقش آن ها در پروسه تولید هوای سرد و بعضا هوای گرم، را درک می کنند.

به صورت کلی اجزای کولر گازی به دو دسته زیر تقسیم می شوند:

 • اجزای مکانیکی کولر گازی
 • اجزای الکترونیکی کولر گازی

اجزای مکانیکی کولر گازی

اجزای مکانیکی کولر گازی در بخش داخلی و خارجی کولر گازی قرار گرفته و شامل موارد زیر هستند:

 • موتور کولر گازی یا کمپرسور
 • تقطیر کننده کولر گازی یا کندانسور
 • گاز خنک کننده کولر گازی
 • لوله مویین یا اکسپشن کولر گازی
 • فیلتر هوای کولر گازی
 • دریچه کولر گازی
 • لوله تخلیه کولر گازی

موتور کولر گازی یا کمپرسور

موتور کولر گازی از اصلی ترین اجزا مکانیکی بوده که وظیفه آن متراکم سازی و چرخش هوا در جهت تولید هوای خنک می باشد. گاز از قسمت اواپراتور داستگاه به ورودی داخل شده و به سمت کندانسور هدایت می شود و پس از کاهش فشار توسط کمپرسور، با ایجاد اختلاف دما هوای خنک از یک بخش به بهش دیگر انتقال پیدا می کند. کمپرسور ها بسته به مدل کولر گازی از برق تک فاز یا سه فاز برای راه اندازی استفاده می کنند.

در کارگاه عملی آموزش نصب کولر گازی در کرج ، این قطعه و سایر قطعات را از نزدیک خواهید دید و با انجام کار عملی روی آن با نحوه کارکرد و نقش آن در کولر آشنا خواهید شد.

تقطیر کننده کولر گازی یا کندانسور

کندانسور که از صفحه های آلومینیومی و لوله های مسی تشکیل شده است در بخش خارجی کولر گازی قرار دارد. وظیفه تقطیر کننده کولر گازی مانند عمل تقطیر، جذب گرمای ماده سرد در حالت سرمایش و هم چنین دفع سرمای آن در حالت گرمایش است.

گاز خنک کننده کولر گازی

گاز خنک کننده وظیفه سرما دهی و خنک سازی را با تبدیل حالت مایع به گاز یا بالعکس انجام می دهد. گاز r410a به دلیل سازگاری با محیط و قدرت بالا در سرمایش و عدم تولید آلودگی در اکثر کولر های گازی مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله مویین یا اکسپشن کولر گازی

این قطعه با کاهش فشار گاز خنک کننده، شرایط لازم برای تبخیر شدن گاز در اوپراتور را برقرار می‌کند. قطر و طول لوله مویین با توجه به قدرت سرمایشی دستگاه متفاوت است.

فیلتر هوای کولر گازی

فیلتر هوای گاز دقیقا قبل از اواپراتور بوده و از ورودی ذرات گرد و غبار به داخل جلوگیری می کند و مانند تصویه هوا، هوای تمیز، خالص و خنک و دارای اکسیژن بالا را به فضای داخلی اتاق وارد می کند. پس از استفاده طولانی مدت فیلتر هوا کثیف شده و در صورت خرابی و پارگی باید به تعویض این قطعه توسط تعمیرکاران حرفه ای کولر گازی پرداخت.

دریچه کولر گازی

دریچه کولر گازی وظیفه هدایت هوای خنک به محیط را بر عهده دارند و در دو نوع افقی و عمودی تولید می شوند. دریچه های افقی به ریموت کنترل مجهز بوده و به صورت اتوماتیک کار می کند و نیازی به تنظیم دستی ندارند. دریچه های عمودی نوع قدیمی تر بوده که به صورت دستی تنظیم می شود.

لوله تخلیه کولر گازی

لوله تخلیه وظیفه خارج نمودن آب اضافی در اثر ذوب شدن قطرات یخ از روی لوله های اواپراتور را بر عهده داشته و با اتصال به خارج مانع از نفوذ آب به محیط و آسیب رسیدن به محل نصب می شود.

اجزای الکترونیکی کولر گازی

تجهیزات الکترونیکی از قسمت های مهم و اصلی کولر گازی بوده و هر یک وظیفه خاصی دارد. در ادامه با اجزای الکترونیکی کولر گازی آشنا خواهیم شد.

 • الکترو موتور فن
 • برد الکترونیکی
 • فیوز حرارتی اتوماتیک کولر گازی یا اورلود
 • سنسور تنظیم دما
 • تابلو برق
 • خازن

الکترو موتور فن

الکترو موتور فن از اجزای الکتریکی مهم در کولر گازی بوده که مسئول چرخش و کنترل سرعت پروانه فن می باشد. این قطعه در بخش یونیت داخلی، هوای سرد شده در محفظه اواپراتور را به فصای داخلی هدایت می نماید. هم چنین در بخش یونیت خارجی، گرما به وسیله لوله های کندانسور به بیرون هدایت می شود.

برد الکترونیکی

برد الکتریکی از مهم ترین اجزای الکترونیکی کولر گازی بوده که به عنوان مغز سیستم شناخته می شود. این قطعه با صدور فرمان به اجزای دیگر به کنترل و نظارت قسمت های مختلف کولر گازی می پردازد.

فیوز حرارتی اتوماتیک کولر گازی یا اورلود

فیوز حرارتی نقش حفاظتی در کولر گازی داشته و از موتور کولر گازی در برابر گرمای زیاد و نوسانات برق محافظت می کند. نام دیگر فیوز حرارتی اورلود (Overload) بوده و به دلیل نقش حیاتی و مهم آن، معیوب بودن آن باعث خسارات و حوادث ناگوار شود.

سنسور تنظیم دما

حسگر تنظیم دما که بر روی اواپراتور نصب می شود از اجزای کولر گازی بوده که برای کنترل سرما و تنظیم سرمای محیط استفاده می شود.

تابلو برق

تابلو برق کولر گازی اسپیلت برق مورد نیاز برای عملکرد اجزای الکتریکی دستگاه را تامین می کند.

خازن

افزایش قدرت به محض راه اندازی کمپرسور و راه اندازی موتور فن وظیفه خازن کولر گازی اسپیلت می باشد.

قطعات زیادی در طراحی و ساختار یک کولر گازی اسپلیت وجود دارند که توضیح همه آن ها از حوصله این مطلب خارج است. اما تشریح هر کدام از آن ها در دوره آموزش نصب کولر گازی در کرج صورت می گیرد که اطلاعات و دانش افراد را به عنوان نصاب و تعمیرکار کولر گازی افزایش می دهد.

بازار کار نصب کولر گازی

امروزه با گسترش ساخت ساختمان های مسکونی و تجاری، شاهد استفاده هر چه بیشتر از کولر های گازی به جای دیگر وسایل سرمایشی به دلیل ظاهر زیبا، اشغال کمتر فضا، عدم ایجاد حساسیت و عدم ورود گرد و غبار و آلودگی به فضای داخلی ساختمان و هم چنین استفاده آسان در برابر عملکرد و ظرفیت بالا در بیشتر شهر های کشور علی الخصوص شهر های جنوبی کشور هستیم.

 به علت بالا رفتن میزان استفاده از کولر های گازی، به افرادی متخصص در حوزه نصب کولر گازی نیاز مند است. نصب کولر های گازی باید توسط تکنسین های حرفه ای انجام شود تا پس از نصب با مشکلاتی مانند عدم خنک کردن، لرزش آزار دهنده و ایجاد سر و صدا مواجه نشویم. به همین دلیل بازار کار نصب و راه اندازی کولر گازی رونق یافته است . افراد علاقه مند به این حوزه می توانند با شرکت در دوره آموزش صفر تا صد نصب کولر گازی در آموزشگاه فنی البرز کرج آینده شغلی خود را تضمین نموده و به درآمد بالا برسند.

 از آن جایی که ممکن است مشکلات و خرابی های متنوعی برای کولر های گازی ایجاد شود و برای برطرف کردن آن به فرد متخصص در این حوزه نیاز است،  تعمیر و سرویس کولر گازی نیز از بازار کار داغی برخوردار بوده و فرد می تواند با شرکت در دوره تعمیر کولر گازی درآمد خود را افزایش دهند.

افراد پس از شرکت در دوره جامع آموزش نصب کولر گازی در کرج و کسب مهارت کافی در کارگاه های عملی آموزشگاه می توانند با ارسال رزومه و ارائه مدرک فنی و حرفه ای به نمایندگی های کولر گازی مانند شرکت ال جی و سامسونگ به نصب کولر و افزایش درآمد خود بپردازند. هم چنین با معرفی خود در سایت های آچاره و استاد کار به همکاری به عنوان نصاب کولر گازی به جذب مشتری بپردازند.

تبلیغات در سایت ها و شبکه های اجتماعی و هم چنین در اطراف ساختمان های نیمه کاره و مغازه های فروش کولر گازی و تجهیزات آن به کسب بیشتر موقعیت های شغلی نیز کمک می کند. نصب کولر گازی با کیفیت، سرعت عمل در کار، قیمت گذاری منصفانه و خوش قولی از عوامل جذب مشتری بیشتر و در ادامه کسب درآمد بیشتر است.

سوالات متداول

 • آیا در کارگاه آموزش نصب کولر گازی کار عملی توسط کارآموز انجام می شود؟

بله. یقینا یکی از مراحل یادگیری و آموزش صحیح برای کارآموزان انجام فعالیت عملی در کارگاه است. که این موضوع با در اختیار گذاشتن تجهیزات کامل برای کارآموزان صورت می پذیرد.

 • آیا پس از گذراندن آموزش نیاز به دوره های کارورزی بیرون از آموزشگاه دارد ؟


خیر. با توجه به انجام کار عملی بسیار در کارگاه توسط کارآموزان در طی دوره آموزشی و در اختیار داشتن اساتید مجرب و تجهیزات آموزشی کامل ، پس از پایان دوره بصورت مستقیم و بدون نیاز به دوره کارورزی می توانید وارد بازار کار شوید.

 • آیا شرکت در دوره نصب کولر گازی به مهارت یا پیشنیاز خاصی احتیاج دارد؟

شروع تمام دوره ها برای کارآموزان با مباحث مقدماتی می باشد و در طی دوره پس از درک کامل کارآموز به تدریج مباحث تخصصی شده تا کاملا قابل فهم و درک باشد. با توجه به این موضوع برای شرکت در دوره توانایی خواندن و نوشتن کافیست و به مدرک یا پیشنیاز خاصی احتیاج نیست.

 • پشتیبانی دوره های آموزشی شما به چه صورت می باشد ؟

پشتیبانی آموزشی بصورت نامحدود است و پس از پایان دوره ارتباط آموزشگاه با کارآموز قطع نخواهد شد و کارآموزان می توانند با استاد دوره و مشاوران آموزشگاه برای دریافت پاسخ سوالات خود در ارتباط باشند.
نصب کولر گازی

نظرات شما
4.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − 3 =

شهریه نصب کولر گازی در کرج

WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟