cropped-fannialborz-logo.png
cropped-fannialborz-logo.png

انتخاب دوربین مدار بسته در 2021

بهترین دوربین مدار بسته
فهرست مطالب

به لطف موج جدیدی از دوربین های امنیتی، درنظر گرفتن خانه ها و محل های دیگر توسط سارقان، دیگر آسان نبوده است. دوربین های ویدئویی به شبکه WiFi منزل یا محل کار شما متصل می شوند تا هشدارها ، کلیپ های ویدئویی و فیدهای ویدئویی زنده را به تلفن هوشمند شما ارسال کنند و به شما امکان می دهند، محل های مورد اهمیت تان  را در زمان غیبت و از راه دور کنترل کنید. اما امروزه نکته حائز اهمیت انتخاب بهترین دوربین مدار بسته در سال 2021 است. پس بیایید به بررسی این موضوع بپردازیم.

 

چگونه بهترین دوربین مدار بسته را انتخاب کنیم

  1. نوع دوربین خود را انتخاب کنید

نوع دوربینی که نیاز دارید به مکانی که می خواهید قرار دهید بستگی دارد. اگر یکی را در داخل خانه خود می خواهید ، گزینه های زیادی برای دوربین های امنیتی خانه وجود دارد. اگر یکی را در خارج از خانه خود می خواهید ، باید تصمیم بگیرید که آیا دوربین امنیتی بی سیم می خواهید یا زنگ در فیلم.

برای نظارت بر درب جلو یا عقب ، استفاده از زنگ در فیلم را در نظر بگیرید زیرا می تواند از طریق سیم زنگ در شما تأمین شود. اگر می خواهید منطقه دیگری از دارایی خود را کنترل کنید ، بهتر است با یک دوربین امنیتی بی سیم کار کنید. بخاطر داشته باشید که گرچه تمام زنگ های درب ویدئویی برای زنده ماندن از عناصر طراحی شده اند ، اما همه دوربین های امنیتی بی سیم ضد آب نیستند. بنابراین اگر می خواهید آن را بیرون بگذارید ، مشخصات دوربین مورد نظر خود را بررسی کنید.

 

  1. منبع تغذیه خود را انتخاب کنید

دوربین های امنیتی بی سیم و زنگ درهای ویدئویی با باتری بیشترین انعطاف پذیری را از نظر قرارگیری در خانه و اطراف خانه شما دارند. بسته به دوربین و میزان استفاده از آن ، باید هر هفته آن را از هفتگی تا چند ماه یک بار تا یک یا دو بار در سال شارژ کنید. دوربین های سخت افزاری و زنگ درب به طور مرتب مشکل شارژ را کنار می گذارند اما ممکن است گزینه های قرارگیری شما را محدود کند ، مگر اینکه بخواهید سیم برق اضافی را برقرار کنید یا برق بخواهید.

 

به خاطر داشته باشید که منبع تغذیه ای که استفاده می کنید می تواند تعداد مدل هایی را که می توانید انتخاب کنید محدود کند. این مسئله خصوصاً در مورد زنگ درهای ویدئویی بیشتر صدق می کند زیرا مدل های زیادی باتری دار در بازار وجود ندارد.

دوه های پردرآمد و پرتکرار در فنی البرز شامل آموزش نصب دوربین مدار بسته در کرج و آموزش نصب دزدگیر اماکن در کرج می باشد.برای راهنمایی و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

چگونه یک دوربین امنیتی خانگی انتخاب کنیم

  1. نوع دوربین خود را انتخاب کنید

نوع دوربینی که نیاز دارید به مکانی که می خواهید قرار دهید بستگی دارد. اگر آن را برای داخل خانه خود می خواهید ، گزینه های زیادی برای دوربین های امنیتی خانه وجود دارد. اگر یک دوربین مدار بسته را برای فضای بیرون می خواهید ، باید تصمیم بگیرید که آیا دوربین امنیتی بی سیم می خواهید یا doorbell.

 

برای نظارت بر درب جلو یا عقب ، استفاده از doorbell بهتر است، زیرا می تواند از طریق سیم زنگ در شما تأمین شود. اگر می خواهید منطقه دیگری از محل مورد نظر خود را کنترل کنید ، بهتر است با یک دوربین امنیتی بی سیم کار کنید. بخاطر داشته باشید که گرچه تمام doorbell های ویدئویی برای موقعیت های امنیتی طراحی شده اند ، اما همه دوربین های امنیتی بی سیم ضد آب نیستند. بنابراین اگر می خواهید آن را بیرون بگذارید ، مشخصات دوربین مورد نظر خود را بررسی کنید.

 

انتخاب دوربین مدار بسته مناسب

 

  1. منبع تغذیه خود را انتخاب کنید

دوربین های مدار بسته بی سیم و زنگ درهای ویدئویی با باتری، بیشترین انعطاف پذیری را از نظر قرارگیری در محل و اطراف آن دارند. بسته به دوربین و میزان استفاده  ، باید آن را بصورت هفته ای یا هر چند ماه یک بار یا یک تا دو بار در سال، شارژ کنید. دوربین های سخت افزاری و زنگ درب به طورکلی مشکل شارژ را کنار می گذارند اما ممکن است گزینه های شما برای انتخاب نصب دوربین را محدود کند ، مگر اینکه بخواهید سیم برق اضافی بکشید یا پریز جدیدی نصب کنید.

 

  1. برنامه های ذخیره سازی ابر را مقایسه کنید

قبل از اینکه دوربین مدار بسته خود را انتخاب کنید ، مطمئن شوید که چه مقدار فضای ذخیره سازی ابر رایگان دارد و چه میزان هزینه ذخیره سازی اضافی دارد. بیشتر سازندگان به دلیل بزرگ بودن پرونده های ویدئویی ، ذخیره سازی ابری را – جایی که فیلم از راه دور در سرور ذخیره می شود – انتخاب می کنند. بدون فضای ذخیره سازی ابری ، اگر هشدار برای یک متجاوز بالقوه را از دست دادید ، نمی دانید کسی قصد ورود به سیستم را دارد یا خیر. بسیاری از این دوربین ها به شما امکان نمی دهند کلیپ ها را دانلود کرده و در مواقع ضروری برای مقامات ارسال کنید؛ مگر اینکه هزینه آن پرداخت شود.

میزان فضای ذخیره سازی آنلاین رایگان و هزینه برنامه های ذخیره سازی می تواند بسته به سازنده و مدل دوربین متفاوت باشد. به عنوان مثال ، دوربین امنیتی Arlo Pro2  دارای هفت روز فضای ذخیره سازی ابری رایگان است که بیشترین ویدئوهای متحرک هفت روز اخیر را ذخیره می کند ، اما دوربین های جدید Arlo به هیچ وجه فضای ذخیره سازی رایگان ندارند. Arlo با توجه به مدل ، برای 30 روز فضای ذخیره سازی متحرک برای یک دوربین 3 تا 5 دلار در ماه هزینه می گیرد. (برنامه های ذخیره سازی برای چندین دوربین یا ضبط 24/7 حتی بیشتر هزینه می کند.)

بخاطر داشته باشید ، بیشتر این برنامه ها فقط کلیپ های ویدئویی را که با حرکت ایجاد می شوند ذخیره می کنند نه فیدهای ویدئویی مداوم. با این حال ، برخی از مارک ها مانند Arlo و Google Nest طرح های ذخیره سازی مداوم ویدئو را ارائه می دهند.

 

4- حریم خصوصی خود را در نظر بگیرید

اگرچه  دوربین های مدار بسته آرامش خاطر ایجاد می کنند ، اما لازم به یادآوری است که برای انجام این کار، دوربین نمایی از خانه را برای شما فراهم می کند و شما می توانید با اتصال به اینترنت، نظارت خود را داشته باشید.پس، اگر شما می توانید از طریق تلفن، خانه یا محل کار خود را تماشا کنید ، ممکن است این امکان برای دیگران، به عنوان مثال سازنده ها، نیز به وجود آمده و آن ها هم تصویر محل شخصی شما را داشته باشند. مواردی وجود داشته است که شرکت ها دوربین های مداربسته با امنیت ضعیف ارائه داده اند. به عنوان مهم ترین اقدام در این زمینه، توصیه می شود از اطلاعات ورودی پیش فرض استفاده نکنید. مطمئن شوید که نام کاربری و رمز عبور دشوار خود را تنظیم کرده اید.

بیشتر دوربین ها احراز هویت دو عاملی را ارائه می دهند ، یک لایه امنیتی دیگر که رمز عبور یکبار مصرف را از طریق پیام متنی ، تماس تلفنی ، ایمیل یا برنامه احراز هویت برای شما ارسال می کند. هنگام ورود به سیستم علاوه بر نام کاربری و رمزعبور ، رمز عبور یکبار مصرف را نیز وارد می کنید. به این ترتیب ، اگر هکری رمز ورود شما را بداند ، نمی تواند به دوربین شما دسترسی پیدا کند ، مگر اینکه به کد یکبار مصرف شما نیز دسترسی داشته باشد. اگر دوربین شما این مورد را ارائه می دهد ، حتماً آن را فعال کنید.

 

شرکت های تولید کننده دوربین مدار بسته، هر ساله سعی دارند آپشن های جدیدی به تولیدات خود اضافه کرده و یا امکانات قبلی را تقویت کنند. انتخاب بهترین دوربین مدار بسته به موارد زیادی بستگی دارد که چکیده آن در بالا ذکر شد.

دوره های پرمتقاضی
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟