cropped-fannialborz-logo.png
cropped-fannialborz-logo.png

آموزش تعمیرات لوازم خانگی

دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی یکی از دوره هایی است که معمولا استقبال از آن بسیار زیاد بوده و افراد در سنین مختلف اقدام به شرکت در این کلاس های آموزشی می نمایند.یکی از آموزشگاه هایی که در کرج اقدام به برگزاری این کلاس های آموزشی می کند، آموزشگاه فنی البرز می باشد که برای این کار از اساتید حرفه ای و متخصص بهره گرفته است و به دانشجویان خود مباحث را با کیفیت بالا آموزش می دهد.آموزش ها هم به صورت تئوری و هم عملی در این آموزشگاه برگزار گشته و در نهایت افراد قادر خواهند بود به صورت مستقل اقدام به انجام تعمیرات انواع لوازم خانگی نمایند. ردد. سایر دوره های محبوب آموزشگاه فنی البرز که در حال برگزاری است شامل آموزش تعمیرات موبایل  و آموزش تعمیرات ایسیو خودرو و … می باشد .

آموزش تعمیرات برد لوازم صوتی و تصویری

آنچه که بعد از گذراندن دوره های آموزشی فنی البرز بدست می آورید

فراگیری دانش عمیق و کاربردی

شما با شرکت در دوره های آموزشی فنی البرز به درک عمیقی از طراحی، اجرا و پیاده سازی آن رشته خواهید رسید به طوریکه به راحتی قادر به اجرای نقشه های و برنامه های تئوری در عمل و واقعیت هستید. مطمئنا این دانش عمیق باعث می شود اولا اعتماد به نفس لازم و خوبی داشته و ثانیا بتوانید در کار خود پیشرفت های بیشتری داشته باشید.

 

توانایی جذب شدن در بازار کار

با توجه به اینکه دوره های فنی البرز ویژه بازارکار طراحی و تدوین شده اند و با دانش عملی و کاربردی که در دوره های آموزشی فنی البرز فراگرفته اید، شما با ورود به بازارکار فاصله ای ندارید. آموزشگاه فنی البرز در بعضی از دوره ها مقدمات ورود به بازارکار را تدارک دیده و با در نظرگرفتن دوره های کارآموزی راه را برای کارآموزان هموار کرده است.

فراگیری دانش عمیق و کاربردی

اگر تـمایـل ندارید در جایی استخدام شوید مـی تـوانـید شخـصا کسـب و کـار خـود را راه انـدازی نـماییــد. اسـاتـیـد فنی البرز تـمامـی نکات طلایی راه اندازی کسب و کار را شـامل: مـکـان کـسـب و کـار، ابـزار لـازم، چگونگی سـفـارش گرفتـن، ارتبـاط با مشـتری و خـدمات پـس از فـروش را بـه صـورت دقیـق آمـوزش خـواهـند داد تا بتوانید شغل مستقل خود را راه اندازی نمایید.

سرفصل های آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج

سرفصل آموزش تعمیرات یخچال فریزر

 • آموزش اصول مقدماتی تعمیرات یخچال فریزر
 • آموزش اصول تعمیرات مکانیکال
 • آموزش تعمیرات یخچالSNOWA
 • آموزش تعمیرات یخچال LG
 • آموزش تعمیرات یخچال سامسونگ
 • و…
 •  
نمایش بیشتر

سرفصل آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی

 • آموزش تعمیرات بردهای ماشین لباسشویی
 • آموزش تعمیرات برد ماشین های ظرفشویی
 • آموزش اصول تعمیرات مکانیکال ماشین لباسشویی
 • آموزش اصول تعمیرات مکانیکال ماشین ظرفشویی
 • آموزش اصول نقشه خوانی و شماتیک
 • آموزش تعمیرات برندهای مطرح بازار
نمایش بیشتر

سرفصل آموزش تعمیرات تلویزیون های LCD و LED

 • آموزش و معرفی قطعات مختلف تلویزیون های LCD
 • معرفی قطعات مختلف تلویزیون های LED
 • آموزش تعمیرات برد تلویزیون های قدیمی
 • آموزش تعمیرات برد تلویزیون های LED و LCD
 • آموزش تعمیرات برندهای مطرح بازار
 • آموزش تعویض قطعات آسیب دیده و…
نمایش بیشتر

سرفصل تعمیرات سایر لوازم خانگی

 • آموزش اصول تعمیرات جاروبرقی
 • آموزش اصول تعمیرات ماکروفر
 • آموزش اصول تعمیرات غذا ساز
 • آموزش اصول تعمیرات پنکه
 • آموزش اصول تعمیرات سشوار
نمایش بیشتر

ثبت نام فوری آموزش تعمیرات لوازم خانگی

تماس مستقیم با آموزشگاه

قیمت آموزش برد تعمیرات لوازم خانگی

قیمت عادی دوره

3/600/000 تومان

شهریه دوره با 30% تخفیف

2/500/000 تومان

شهریه دوره خصوصی

5/000/000 تومان

قیمت آموزش مکانیک تعمیرات لوازم خانگی

قیمت عادی دوره

3/500/000 تومان

شهریه دوره با 30% تخفیف

2/300/000 تومان

شهریه دوره خصوصی

4/600/000 تومان

سوالات متداول

تعمیرات لوازم خانگی شامل : یخچال ساید و معمولی ، ماشین لباس شویی ، ماشین ظرفشویی ، ماکروویو و لوازم خرد آشپزخانه (اتو ، جاروبرقی ، چرخ گوشت ، آبمیوه گیری ، چای سازو…) می باشد.

بله دوره ها به صورت عملی از پایه آموزش داده می شود و مشکل خاصی از این بابت وجود ندارد.

این رشته مطمئنا یکی از بهترین شاخه های فنی می باشد و بدلیل تخصصی بودن آن دارای بازار کار خوبی است. هیچ محدودیت درآمدی برای فعالیت در این شاخه جود ندارد و با مشاوره بازار کار و آموزشی که در این آموزشگاه می بینید به شما کمک می کنیم یک شغل پردرآمد را شروع کنید.

برای فعالیت عملی کارآموزان لوازم خانگی مختلف در برندهای متنوع در کارگاه موجود می باشد و با آموزش های تخصصی توسط اساتید مجرب کارآموزان پس از اتمام دوره برندهای مطرح پرکاربرد در بازار را به راحتی می توانند تعمیر کنند.

آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از فناوری‌های نوین در لوازم های الکترونیکی، زندگی بسیار راحت شده است و بخشی از کارهای روزمره افراد جامعه توسط این ماشین ها انجام می شود استفاده بیش از حد  لوازم های برقی نظیر لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال و غیره به مرور زمان باعث مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری آنها می‌شود و همواره نیاز به تعمیر این لوازم وجود دارد و همین امر باعث شده تا شغل تعمیرات لوازم خانگی به یکی از مشاغل پردرآمد تبدیل شود که همیشه برای آن کار وجود دارد از این رو آموزشگاه فنی البرز کرج با برگزاری دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی این امکان را فراهم کرده است تا علاقه‌ مندان با شرکت در این کلاسها با نحوه تعمیر و عیب یابی لوازم خانگی آشنا شوند و مهارت های لازم را فرا بگیرند.

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی

ماشین های لباسشویی یکی از لوازم پرمصرف تمامی خانه ها می باشند و به مرور زمان ممکن است دچار مشکلاتی شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند معمولاً از عمده خرابی هایی که برای ماشین لباسشویی به وجود می آید می توان به تخلیه نکردن آب، بسته نشدن درب ماشین لباسشویی، به هم خوردن تنظیمات مانیتور لباسشویی و غیره اشاره کرد. شخصی که به عنوان یک تعمیرکار لوازم خانگی وارد بازار کار میشود باید توانایی عیب یابی و تعمیر لباسشویی را داشته و دانش لازم در این زمینه را کسب کرده باشد.

هنرجویان با شرکت در دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی مهارت های لازم در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی را فرا می‌گیرند و می توانند به عنوان یک تعمیرکار حرفه ای از بازار کار پر رونق این حرفه درآمدزایی کنند.

آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی

در زندگی مدرن امروزی معمولاً افراد دیگر وقتی برای انجام کارهای روزمره ندارند و ترجیح می‌دهند از ماشین ها استفاده کنند که یکی از آنها ماشین ظرفشویی بوده که شستن ظرف ها را کاری راحت برای همه کرده است. ماشین های ظرفشویی مانند هر وسیله برقی دیگری به مرور زمان و با استفاده زیاد ممکن است نیاز به تعمیر  داشته باشند. همانطور که میدانید با بالا رفتن قیمت‌ها بسیار مقرون به صرفه است که به جای تعویض یک وسیله الکترونیکی آن را تعمیر کرد  به همین منظور نیاز به تعمیر کار ماشین ظرفشویی همیشه احساس خواهد شد.

آموزش تعمیر یخچال

یخچال ها به جزء جدایی ناپذیر زندگی همه افراد تبدیل شده اند و می‌توان گفت در تمامی خانه ها یخچال وجود دارد که مانند هر وسیله برقی دیگری نیاز به تعمیر پیدا می کنند معمولاً یخچالها با مشکلاتی از قبیل برفک زدن، تخلیه گاز، روشن نشدن چراغ، خراب شدن دماسنج، از بین رفتن نوار دور درب ها و غیره روبرو می شوند و نیاز به تعمیر کار پیدا می کنند. کارآموزان میتوانند با شرکت در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی نحوه عیب یابی و تعمیر یخچال ها را آموزش ببینند و به عنوان یک تعمیرکار یخچال در این رشته فعالیت کنند.

آموزش تعمیر برد لوازم خانگی

می توان گفت تمام وسیله های برقی دارای برد الکترونیکی بوده و هنگام خراب شدن یکی از مشکلاتی که ممکن است برای آنها به وجود بیاید ایرادات سخت افزاری در برد لوازم خانگی می باشد. این برد ها دارای اجزایی نظیر مدارات، خازن و غیره هستند که برای تعمیر و عیب یابی آنها باید مهارت و دانش کافی در این زمینه را داشته باشید.

بازار کار و درآمد دوره تعمیرات لوازم خانگی

همانطور که گفتیم لوازم برقی خانگی وسایلی هستند که در بسیاری از خانه‌ها استفاده می‌شوند و معمولاً حداقل یک بار  نیاز به تعمیر پیدا می کنند که همین امر باعث شده است بازار کار تعمیر لوازم خانگی رو به رشد باشد و  فعالان این حرف همیشه کار داشته باشند و درآمدهای بالایی بتوانند کسب کنند.

امروزه به دلیل بالا رفتن قیمت های لوازم برقی افراد ترجیح می دهند تا بجای تعویض وسیله خود آنها را تعمیر کنند افزایش قیمت ها باعث شده تا نیاز به تعمیر کار در این حرفه بیشتر شود و بازار کار تعمیرات لوازم برقی پر رونق باشد. اگر می خواهید وارد این شغل پردرآمد شوید باید ابتدا در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی شرکت کرده و مهارت و دانش کافی در این زمینه را کسب کنید تا بتوانید انواع لوازم خانگی با برندهای مختلف را تعمیر و عیب یابی کنید.

در ادامه برای افزایش درآمد خود فاکتورهای نظیر تبلیغات، ارتباطات، مشتری مداری و غیره را نیز باید رعایت کنید به عنوان مثال برای افزایش مشتری بهتر است در پیج های اینستاگرام، واتساپ، تلگرام برای خود صفحه باز کنید و یا در برنامه هایی مانند دیوار و شیپور آگهی تعمیرات لوازم خانگی بارگذاری کنید علاوه بر آن می توانید در سایت های خدماتی که از حرفه های فنی حمایت می کنند به عنوان یک تعمیرکار لوازم خانگی ثبت نام کنید.

داشتن ارتباطات گسترده نیز به بالا رفتن موقعیت‌های شغلی شما کمک می کند برای مثال با مراجعه به مغازه ها و فروشگاه هایی که لوازم خانگی میفروشند از آنها درخواست کنید که شما را به عنوان تعمیرکار وسایل برقی معرفی کنند علاوه بر آن مشتری مداری از نکاتی می باشد که در همه حرفه ها باید به آن توجه شود سعی کنید در موعد مقرر وسیله مورد نظر را تعمیر کرده و به مشتری تحویل دهید، کیفیت کارتان را بالا ببرید و قیمت مناسب تری نسبت به رقبای خود داشته باشید همه این عوامل باعث می‌شود تا مشتری های شما بیشتر شوند و درآمدتان افزایش پیدا کند.

نحوه ورود به این حرفه

یکی از سوالاتی که برای دوستداران رشته های فنی به وجود می‌آید نحوه ورود به این حرفه و چگونگی یادگیری و کسب مهارت می باشد. سریع ترین راه و راحت ترین مسیر برای رسیدن به شغل تعمیرات لوازم خانگی شرکت در دوره های آموزشی تعمیرات لوازم خانگی می باشد چراکه در این کلاسها تمام نکات ضروری و لازم توسط اساتید باسابقه و باتجربه در کارگاه های مجهز به صورت کاملا عملی به کار آموزان آموزش داده می شود به منظور حمایت از مشاغل فنی دوره تعمیرات لوازم خانگی را با تمام شرایطی که گفته شد برای علاقمندان برگزار می‌کند.

نظرات شما

7 دیدگاه برای “آموزش تعمیرات لوازم خانگی

 1. کالاتعمیر گفته:

  سلام بعد از اتمام دوره آموزشی مدرک هم میدین؟ و اینکه آیا مدرک در خارج از کشور هم معتبر است؟

 2. محمد سیفی گفته:

  سلام وقت بخیر من یه فرد کاملا مبتدی هستم و از انجایی که به تعمیرات علاقه دارم ، میل دارم تعمیرات لوازم خانگی را دنبال کنم ،لطفا راهنمایی بفرمایید از کجا شروع کنم

 3. طاها گفته:

  سلام زمان دوره چقد هستش.و آیا مدرک از فنی و حرفه ای برای ما صادر میشه و کارت پایان خدمت ندارم مشکلی نداره.و اگه دوره لوازم خانگی و برد رو با هم برم آیا تخفیف داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + دوازده =

شهریه تعمیرات لوازم خانگی

WeCreativez WhatsApp Support
اگر سوالی در مورد دوره های آموزشی دارید پاسخگوی شما عزیزان بصورت 24 ساعته هستیم
سلام ، چطور میتونم کمکتون کنم ؟